Tapk Kuršėnų šeimos namų Globos centro AMBASADORIUMI!

Vaikai – didžiausias visuomenės turtas ir ateitis. Jų nerūpestingos vaikystės užtikrinimas – mūsų uždavinys. Tačiau ne visų vaikų vaikystė laiminga ir džiugi.

Kuršėnų šeimos namų Globos centras stengiasi padėti vaikams rasti saugią vaikystės užuovėją globėjų (rūpintojų), įvaikintojų šeimose, kurie gali pasirūpinti jų poreikiais. Globos procese susiduriame su nemenkais iššūkiais ugdydami toleranciją, keisdami visuomenėje susiformavusius stereotipus apie vaiko globą, požiūrį į vaikų globos namų auklėtinius. Sprendžiant su vaiko globa susijusias problemas, norėtųsi didesnio visuomenės aktyvumo, palaikymo.

Globos centras kviečia visus geros valios žmones prisijungti prie globos idėjų viešinimo ir tapti Ambasadoriais! Savo sukaupta gyvenimo patirtimi ir žiniomis galite tiesiogiai prisidėti dalyvaudami Globos centro veikloje, padrąsinti abejojančius imtis globoti vaikus.

Kaip ambasadoriai Jūs galėsite teikti idėjas, padėti jas įgyvendinti, platinti žinią apie globą savo bendruomenėje ir visuomenėje, būti aktyviais ir atsakingais vaiko globos proceso dalyviais.

Jeigu Jus sudominome, prašom kreiptis į Kuršėnų šeimos namų Globos centrą adresu Pramonės g. 2, Kuršėnuose arba parašyti mums el. laišku kursenuvgngc@gmail.com. Tel. 8 614 989 70.

Laukiame Jūsų!

Total
0
Dalinasi
Related Posts