Pavogtos prie Kryžių kalno pasodintos pušelės

Pirmadienio ryte pastebėta, kad pavogti beveik visi šalia tako pasodinti juodųjų pušų sodinukai.

Vagystė Kryžių kalne

Vagystę pirmadienio ryte pastebėjo sodinukų palaistyti atvykę seniūnijos darbuotojai. Iš pasodintų 20 medelių buvo likę vos du.

Pasak Meškuičių seniūnijos seniūnės Jolantos Baškienės, vagystė galėjo įvykti naktį iš šeštadienio į sekmadienį arba iš sekmadienio į pirmadienį, nes šeštadienio vakarą Kryžių kalne apsilankę žmonės dar matė visas pasodintas pušeles, o šviesiu paros metu paprastai Kryžių kalne yra žmonių.

Seniūnės žodžiais, tik balandžio 22-ąją pasidžiaugta gražiu pavasario darbu, kai Meškuičių seniūnijos darbininkai ir Naisių bendruomenes nariai pasodino medelių, gautų iš Šiaulių rajono

savivaldybės.

Praėjusiame numeryje savaitraštis „Kuršėnų krašto žinios“ rašė, kad Kryžių kalno teritorijoje, palei taką, buvo pasodinta 20 juodųjų pušų, kitose seniūnijos vietose – ąžuoliukų, liepų, pušų, klevų.

Atsodinti nesiruošiama

„Nuostolis 54 eurai. Pareiškimo policijai greičiausiai nerašysim, nes surasti pavogusius pušeles nėra galimybės. Nors Kryžių kalno teritorija stebima vaizdo kameromis, tačiau takas, šalia kurio buvo pasodintos pušys, į kamerų akiratį nepatenka“, – sakė seniūnė J. Baškienė.

Pasak jos, sodinukų vagystė Kryžių kalne pirma tokia, nes anksčiau vagys buvo nusitaikę į Kryžių kalne įrengtą aukų dėžutę. Po to, kai aukų dėžutė buvo panaikinta, vagystės liovėsi.

Seniūnė teigė, jog atsodinti pavogtų sodinukų nesiruošiama, nes ir vėl pavogs.

Saulius JUŠKEVIČIUS

Meškuičių seniūnijos nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts