Kuršėniškiai dalyvavo mototurizmo ralyje   

Praėjusį šeštadienį įvyko jau septintasis „Mototourism Rally“, kurio metu motociklininkų komandos startuoja iš įvairių Lietuvos vietų ir finišuoja Birštone.

„Mototourism Rally“ – komandinis nuotykinis ralis po visą Lietuvą. Juo mėgaujas intelektualūs motociklų vairuotojai ir vairuotojos. Šiais metais ralis buvo skirtas Lietuvos šimtmečiui, o jo tikslas – aplankyti kiek galima daugiau Lietuvos vietų (šiais metais jų buvo 38) pagal pateiktą žemėlapį ralio pradžiai, neviršijant vidutinio greičio ir įsitenkant į 10 valandų laiko limitą.

Šiais metais ralyje dalyvavo ir aštuonių moto mėgėjų komanda pavadinimu „Kuršėnai“: Antanas, Monika, Reda,  Tomas, Vaida, Valdemaras, Vygandas ir Vytautas. Per dieną nuvažiuota per 700 metrų (su grįžimu namo). Pravažiuota ir greitų ruožų, ir žvyrkelių. Išklausyta daug istorijų, sužinota daug apie Lietuvos istoriją, kultūrą.

Kelionė prasidėjo nuo „egzamino“ Šiaulių „Regitroje“, kur reikėjo įveikti „gyvatėlę“. Po to buvo aplankyta Lino Žaliuko paroda apie tarpukario motociklininkų madas Fotografijos muziejuje Šiauliuose. Toliau motociklininkų laukė Plungė ir laikrodis su viena rodykle. Iš Plungės keliauta į Tverus su senąja bažnyčia, vėliau į Kražius – su savo istorija.

Kitas sustojimo punktas Smalininkai, kur ralio dalyvius sustabdė pasienio prižiūrėtojas Fricas, pasodino į tamsiąją ir nusiuntė mokytis pas griežtą panelę mokytoją. O galutinė aplankyta vieta Griškabūdžio bažnyčia. Na o ralio finišas buvo Birštone.

„Kuršėnų krašto žinių“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts