Suaugusiųjų čempionate laimėti trys medaliai

Saulės mieste susirinko tituluočiausi šalies imtynininkai. Šiaulių sporto gimnazijos sporto salėje vyko Lietuvos suaugusiųjų čempionatas. Varžybose dalyvavo per 200 dalyvių.

Šiaulių rajono imtynininkai po nenutrūkstamo pasiruošimo ir išlieto prakaito treniruočių metu, savo sunkiu darbu iškovojo tris medalius. Nors galimybė buvo iškovoti ir daugiau medalių, bet tą dieną Fortūna ne visiems mūsų atletams nusišypsojo.

Gytis Kulevičius šiais metais rodo savo užsispyrimą ir norą būtį tarp geriausiu imtynininkų. Tik ką grįžęs iš Suomijos su aukščiausiu titulu, šiame čempionate savo gerbėjų taip pat ne nuvylė. Įspūdingais metimais, sutriuškino savo kelyje keturis varžovus ir tapo varžybų nugalėtoju (svorio kategorijoje iki 60 kg). Jo apdovanojimų kolekcija pasipildė dar vienu aukso nedaliuu ir čempiono taure.

Bronzos medalį iškovojo Redas Milašauskas (svorio kategorija iki 87 kg). Pirmoje kovoje jis užtikrintai laimėjo 8:0. Antroje kovoje teko susitikti su rimtu priešininku Juliumi Matuzevičiumi. Redas priešininką spaudė nuo pirmų minučių, bet to neužteko, nes priešininkui kontratakavus kuršėniškio pastangos nuėjo veltui ir teko tenkintis pralaimėta kova. Trečioji kova vyko dėl medalio ir jau nebuvo kur trauktis, liko užlipti ant kilimo ir pasiimti tą bronzos medalį, ką Redas ir padarė.

Dar vieną bronzos medalį iškovojo Gediminas Jonuškis (svorio kategorija iki 67 kg). Pirmoje kovoje teko nusileisti Justui Petravičiui. Po to sekė dar dvi kovos, kurios užkabino bronzinį medalį. Sportininkas dėkingas komandos medikei, kuri tinkamai atstatė ir sutvarstė ranką po pirmoje kovoje patirtos traumos. Be jos medicininių įgūdžių ir atvykusios palaikymo komandos iš Kuršėnų, medalių galėjo būti ir mažiau.

Sportininkai dėkingi Kuršėnų sporto mokyklos administracijai už didelį palaikymą ir sudarytas galimybes ruoštis tokio lygio čempionatams bei visiems komandos gerbėjams iš Kuršėnų.

„Kuršėnų krašto žinių“ inf.

Total
0
Dalinasi
Related Posts