Su jubiliejumi pasveikinta gausios Šiaulių rajono šeimynos mama Zosė Kairienė

2022 m. gruodžio 15-ąją Šiaulių rajono Kairių šeimynos „Giliukas“ mama Zosė Kairienė šventė gražų asmeninį jubiliejų, su kuriuo ją pasveikinti į Egėliškių kaimą Kuršėnų kaimiškojoje seniūnijoje, Šiaulių rajone, nuvyko Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras bei Savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėja Jolanta Šiuparienė.

Zosės ir Aloyzo Kairių šeimyna, veikianti jau 23-ejus metus, ir per tai laiką  savo meilę, namų jaukumą ir šilumą atidavusi 35 tėvų globos netekusiems vaikams, įsikūrusi jaukioje sodyboje Egėliškių kaime.

Meras Antanas Bezaras Zosei Kairienei įteikė Savivaldybės dovaną ir padėkos raštą. „Žmogaus gyvenimas vertinamas Aukščiausiojo skirtomis dovanomis, kurių Jūs nusipelnėte ypač daug, – rašoma mero padėkoje. – Prisiimta atsakomybė už tuos, kuriems likimas pagailėjo namų šilumos ir jaukumo, motinos meilės ir globos – Dievo palaimintas Jūsų gyvenimo pašaukimas. Nuoširdžiai dėkoju, kad glaudžiate jaunas širdeles, kurioms labai reikia Jūsų meilės ir pagalbos, motiniško gerumo, supratingo, jautraus žodžio, padrąsinimo, patarimo ir vilties. Dėkoju, kad raminate ir gydote vaikų širdeles, auginate jų pasitikėjimą ir tikėjimą geresniu pasauliu, apgaubiate juos – sužvarbusius nuo neteisingo likimo – ramybe, šiluma ir meile! Gražaus jubiliejaus proga nuoširdžiai Jums linkiu sveikatos ir kantrybės, vaikų meilės, žmonių pagarbos ir Dievo globos!“.

Zosė Kairienė sulaukė sveikinimų iš Lietuvoje ir užsienyje gyvenančių šeimynoje užaugusių vaikų, džiaugėsi visų dėmesiu ir nuoširdumu. Sveikinime dalyvavo ir Seimo narės Rimos Baškienės patarėja Ada Grakauskienė.

Zosė Kairienė yra gerbiama, jautri, pareiginga, išmintinga šeimynos mama, kuriai svarbu, kad jos išaugintų vaikų likimas darniai klostytųsi ne tik tada, kai jie gyvena šeimynoje, bet ir suaugus bei išėjus kurti savarankiško gyvenimo. Zosė ir Aloyzas Kairiai jau džiaugiasi ir savo išaugintų vaikų atžalomis, padeda susigaudyti gyvenimo verpetuose, surasti išmintingus sprendimus sudėtingose situacijose.

Šiaulių rajono savivaldybės mero padėjėja Rita Žadeikytė

Autorės nuotraukos

Total
0
Dalinasi
Related Posts