Šiauliuose vyko tarptautinė konferencija  

Šiaulių apskrities priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, įgyvendindama Interreg Latvijos – Lietuvos bendradarbiavimo per sieną 2014 – 2020 m. programos „Ekologinių rizikų valdymo išteklių plėtra“ investicinį projektą, surengė tarptautinę konferenciją „Aktualios ekstremaliosios situacijos ir pasirengimas joms“.

Joje  dalyvavo ne tik šio investicinio projekto partneriai, bet ir Šiaulių apskrities savivaldybių administracijų atstovai, susiję su ekstremaliųjų situacijų valdymu.

Šioje konferencijoje nacionalinės rizikos aspektus pristatė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Civilinės saugos valdybos viršininkas Edgaras Geda, o Danutė Šidiškienė, atstovaujanti Radiacinės saugos centrą,  apžvelgė  situaciją branduolinės energetikos objektuose Lietuvoje, kaimyninėse valstybėse ir jų keliamą pavojų žmonių sveikatai.

Po to buvo aptarti gamtoje kylantys gaisrai, jų likvidavimo ypatumai ir  prevencijos klausimai Lietuvoje ir Latvijos Respublikoje. Kolegos iš Latvijos, neslėpdami padarytų klaidų, pasidalijo šių metų patirtimi, kurią sukaupė gesindami didelio masto miškų gaisrus.

Pagal PAGD inf.

Total
0
Dalinasi
Related Posts