Tilto statybos darbai vyksta sparčiai

Pagal išmanius „Atamio“ sprendinius statomo pėsčiųjų ir dviratininkų tilto per Ventos upę, Kuršėnuose, darbai jau beveik įpusėjo. Gyventojai vos ne kasdien mato besikeičiantį vaizdą.

Naujasis statinys trauks ne tik originalia išvaizda, bet ir interaktyvaus ir išmanaus tilto sprendimais.

Tilto statybos projektas finansuojamas Europos Sąjungos bei rajono Savivaldybės lėšomis.

Naujuoju tiltu – nuo centrinės miesto dalies (Lauryno Ivinskio aikštės) iki Kuršėnų dvaro parko – bus galima patogiai pasiekti Kuršėnų kultūros centrą, Pavenčių mokyklą-daugiafunkcinį centrą bei parką, kuriame vyksta masiniai renginiai ir šventės.

Projekto vadovas, Turto valdymo skyriaus vedėjo pavaduotojas Alvydas Žirgulis, džiaugiasi, kad „statomas tiltas taps nauju traukos centru, prisidedančiu prie miesto viešosios erdvės modernizavimo, pritraukiant papildomus lankytojų srautus, padidinant paklausą vietos verslininkams ir naujoms investicijoms, pagerės gyventojų mobilumas“.

Tiltas trauks ne tik norinčius pasimėgauti ramiais pasivaikščiojimais, bet ir išmaniųjų technologijų naudotojus. Vienoje iš tilto aikštelių bus įrengta multifunkcinė stotelė, kurioje sumontuotas išmanus įrenginys. Šiuos technologinius sprendimus suprojektavo UAB „Atamis“.

Pasak V. Žirgulio statybininkai dirba iki vėlumos, darbai nenutrūksta ir savaitgaliais, statomos atramos, jau atvežtos metalinės konstrukcijos.

V. Žirgulio žodžiais, darbus planuojama baigti rudeniop.

Ventos upės dešiniojo kranto teritorijoje taip pat bus įrengti pėsčiųjų takai, vaikų žaidimų aikštelė, lauko treniruokliai, prieplauka, maudykla, lauko terasa bei sutvarkyta žalioji zona.

Naujai įrengta Ventos upės pakrantės erdvė neabejotinai taps viena iš labiausiai kuršėniškių ir miesto svečių lankomų vietų, išsiskirianti originalia išvaizda ir technologiniais sprendimais ne tik Šiaulių regione, bet ir Lietuvoje.

„Kuršėnų krašto žinių“ inf.

Sauliaus JUŠKEVIČIAUS nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts