Šiaulių rajono šeimoms įteiktos vertingos dovanos

Kalėdos – tai metas, kai norisi džiaugtis, dalintis, neteisti, apkabinti. Kilnią kalėdinę Gerumo tradiciją 12-us metus iš eilės tęsia gražus būrys geradarių, vertingomis dovanomis džiugindami vargingose šeimose gyvenančius kaimo vaikus.
Kalėdinis 2020-ųjų laikotarpis išskirtinis – su netikėtu karantino sugriežtinimu bei judėjimo apribojimu. O Gerumo užmojai kaip niekad dideli – aplankyti 9-ias daugiavaikes Šiaulių rajono šeimas, kuriose gyvena 23 vaikai. Kalėdinių dovanų sąraše: kompiuteris, skalbimo mašina, čiužiniai, antklodės, patalynė, nauji žieminiai drabužiai bei kitos džiugios dovanos.
Tačiau nieko nėra neįmanomo, kai tiki Kalėdų stebuklu.

Šiaulių rajono savivaldybės administracijos darbuotojai Vinkšnėnuose gyvenančiai daugiavaikei šeimai padovanojo skalbimo mašiną „Electrolux“. Internetu užsakyta dovana vinkšnėniškius pasiekė prieš pat Kalėdas. Už šią vertingą dovaną didžiulis AČIŪ Šiaulių rajono savivaldybės merui Antanui Bezarui, mero padėjėjai Ritai Žadeikytei, Švietimo ir sporto skyriaus vedėjos pavaduotojui Raimondui Galkui, projektų vadovams Vaidai Pielikienei ir Sigitui Getneriui bei penkerius metus iš eilės Gerumo akcijose dalyvaujančiam Investicijų ir projektų valdymo skyriaus kolektyvui.

Ta pati vinkšnėniškių šeima, kurioje auga keturi mokyklinio amžiaus vaikai, sulaukė ir daugiau kalėdinių dovanų – nuotoliniam mokymuisi labai reikalingą nešiojamą kompiuterį, čiužinį, pledą, 4 antklodes, 3 patalynės komplektus, maisto produktų, saldumynų ir vaisių. Už kompiuterį ir kalėdinius gardumynus nuoširdžiai dėkojame Šiaulių rajono LIONS klubo nariams ir ypač Šiaulių rajono savivaldybės mero pavaduotojui Česlovui Greičiui, įtraukusiam rajono „liūtus“ į Gerumo dovanojimą sunkumų ištiktai šeimai. Už čiužinį, pledą, antklodes ir patalynės komplektus esame dėkingi prie Gerumo darbų noriai prisijungusiems Valstybės įmonės „Regitra“ Šiaulių filialo darbuotojams, o už maisto produktus ir vaisius – Šiaulių rajono Kuršėnų sporto mokyklos direktorei Ilonai Vaičiulienei. Jos dosni piniginė parama išsprendė net keturių vargingų rajono šeimų šventinį rūpestį.

Kiekvienais metais savo Gerumą kaimo vargstantiesiems dovanoja garbūs šiauliečiai Aušra ir Remigijus Adomaičiai. Šiemet jie padovanojo lovos čiužinį mokinukui iš sunkiai besiverčiančios šeimos Maskvytės kaime. Labai dėkojame už šią vertingą dovaną!

Už jautrumą, už rūpestingai ir apgalvotai suruoštas dovanas, už dosnią piniginę paramą ačiū ištikimiems bendraminčiams, su kuriais eilę metų šurmuliuojame kalėdinėje Gerumo veikloje: fotografams Birutei ir Algirdui Musneckiams, muzikei Ilmerai Abromavičienei, visuomenininkėms Izolinai Natalijai Lingienei ir Lidijai Dulevičienei, gydytojai Liudai Gražinai Bekerienei, Editai Šliautarienei, Šiaulių dujininkams (buvusios „Lietuvos dujų“ bendrovės darbuotojams). Ačiū naujiems prisijungusiems jautruoliams, kad nesudvejojote Gerumo dovanojimo nauda.

Dėl sugriežtintų karantino taisyklių, tradicinio kalėdinio apsilankymo daugiavaikėse šeimose šiemet nebuvo. Mūsų nuoširdi parama, linkėjimai, malonūs siurprizai vaikučius pasiekė kitaip – vietoj įsimintino susitikimo, įvyko tik dovanėlių perdavimas socialinei darbuotojai Zinaidai Baltramaitienei. Jos dėka gausios dovanos pasiekė vaikus, gyvenančius Aukštelkės, Pakapės, Vinkšnėnų, Sutkūnų, Toliočių, Lingailių ir Einoraičių kaimuose. Labai džiaugiamės draugiškos ir rūpestingos socialinės darbuotojos Zinaidos pagalba ir dėkojame  jai.

O pabaigai pridedu laiškelį, gautą iš nepažįstamos G. J., kuris turėtų padėti apsispręsti abejojantiems: „Sveika, Jolita, mes nepažįstamos ir, greičiausiai, mūsų gyvenimo keliai niekada nesusikirto, bet… Sužinojau apie Jūsų gerus darbus ir nejučia grįžau į vaikystę. Taip, aš buvau TAS vaikas iš asocialios šeimos. Turiu brolį ir sesę – mes visi trys esame gyvas įrodymas, kad kartais obuolys nuo obels nurieda labai toli. Šiandien visi turime gražius gyvenimus tik tokių žmonių, kaip Jūs dėka.

Nes Jie mums rodė pavyzdį, kad gali būti ir kitaip. Prisimenu klasiokės atiduotą kuprinę, kaimynų pieno stiklainį, Kalėdoms gautus maišus padėvėtų rūbų, pardavėjos duoną, kai trūkdavo kelių centų… Tiek daug visko tokiose mažose smulkmenose… Aš viską atsimenu ir šiandien mintyse dėkoju kiekvienam asmeniškai. Tikiu, kad ir Jūsų lankomi vaikai to niekada nepamirš. Ačiū, kad esat. TŲ vaikų vardu G. J.“

Gerumo akcijų organizatorė Jolita Donėlienė

Akcijos organizatorių nuotraukos

Total
0
Dalinasi
Related Posts