Seniūnijos gyventojai įrodo, kad kartu yra jėga

Įsibėgėja projekto „Kartu mes jėga 2018 metai“ Raudėnų seniūnijoje įgyvendinimas.

Raudėnų seniūnijos teritorijoje veikiančios bendruomenės ir asociacijos („Raudėnų bendruomenė“, „Dirvonėnų pasaga“, sporto klubas „Raudėnai“, „Dirvonėnų bendruomenė“) į VO „Raudėnų bendruomenė“ teikto ir finansuoto projekto „Kartu mes jėga 2018 m.“ veiklas kviečia įsijungti tiek vietos įstaigas – Raudėnų mokyklą-daugiafunkcį centrą, Raudėnų seniūniją, biblioteką, ŠRSKC Raudėnų filialą, Raudėnų ir Juozapavos bažnyčias, tiek socialiai pažeidžiamus žmones, tiek visus gyventojus.

Jau organizuotas Ilgių vakaras, kas savaitę veikia sporto ir poilsio vakarai, buvo surengta talka ir tvarkytas Paežerių Šatrijėlės pilkapis. Bendros visų minėtų įstaigų ir bendruomenių atstovų talkos metu buvo iškirsti menkaverčiai pilkapio krūmai, nupjauti nudžiūvę medžiai, surinktos šakos ir šiukšlės, nugrėbti lapai, smėliu užlygintos duobės. Jaunimas vyko į etno vakaronę Šilalės krašte. Visi rinkosi į sporto šventę, muzikos ir draugystės vakarą, pradėjo gaminti vidaus ir lauko dekoracijas seniūnaitijų – Raudėnų, Dirvonėnų, Girkautų, Pažižmėlių, Pamockės – pasipuošimui Kalėdų šventėms, maketuoti 2019 metų kalendorius su Raudėnų seniūnijos vietovių vaizdais.

Projektas finansuotas iš 2018 metų nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ programos.

Sakome, kad visų laukiame tiek su mintimis ir pasiūlymais, tiek su aktyviu ir nuoširdžiu dalyvavimu.

VO „Raudėnų bendruomenė“ inf.

Total
0
Dalinasi
Related Posts