Akcija „Aplankyk ir pasveikink Voveriškių senjorą“  

Voveriškiuose jau trečią kartą surengta akcija, kurioje dalyvavo Voveriškių mokyklos mokiniai, kaimo bendruomenės atstovai.

Spalio 1-osios rytą asociacijos „Voveriškių bendruomenė“ vadovė Rita Cecervovė ir Voveriškių mokyklos 8 klasės mokinės Deimantė Vileikytė ir Andžela Verbrugge skynė gėles, dėliojo šokoladukus ir ruošėsi akcijai “Aplankyk ir pasveikink Voveriškių senjorą”.

Akcija Voveriškių kaime vyksta jau trečius metus. Šios akcijos iniciatorė ir globėja R. Cecervovė. Prie šios akcijos kasmet prisijungia vis naujų savanorių, pagalbininkų, rėmėjų.

Akcijos tikslas – parodyti, kad jaunimui, bendruomenei rūpi kaimo senjorai, kurie statė, kūrė šį nuostabų kaimą. Trečius metus vaikštant ir sveikinant senjorus užplūsta daug gražių prisiminimų, kaip buvo nedrąsiai atidaromos namų durys, o trečius metus namų durys praviros ir ateini, kaip į savus namus, kuriuose tavęs laukia. Liūdna, kai tenka praeiti pro šalį, nes tame name jau nebėra senjoro ar senjorės, bet toks gyvenimas… Smagu aplankyti vienišą ar ligotą senjorą ir bent šią dieną jį nustebinti, parodyti dėmesį, pagarbą.

Voveriškių mokyklos direktorė Albina Gudaitienė padarė informacinius kvietimus, kuriuose informuoja senjorus apie mokykloje atidarytą voveriškiečio Algimanto Jasinausko ir poetės Vilijos Kalvaitytės-Mickienės fotografijų ir poezijos parodą “Džiaugsmo pliūpsnis”. Kviečia pagyvenusius žmones atvykti į mokyklą ir pasikalbėti, pasisvečiuoti, apžiūrėti mokyklos, parodos.

Voveriškių mokyklos vyr. dailės, technologijų mokytoja Jūratė Termenienė sugalvojo ir savo sumanymą įgyvendino, pagaminusi gražius kavos puodelius, į kurių vidų asociacijos “Voveriškių bendruomenė” nariai įdėjo skanius “Rūtos” fabriko pagaminus šokoladukus.

Sudėjus dovanas ir paruoštas gėles mokinės ir bendruomenės vadovė aplankė net 48 Voveriškių kaimo senjorus.

Senjorai buvo labai nustebę, bet visi buvo laimigi, kad juos aplankė šią dieną ir dar su mažomis, bet nuoširdžiomis dovanėlėmis.

Voveriškių bendruomenės inf.
Akcijos dalyvių nuotr.

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts