Sėkmingas pasirodymas šalies čempionate

Dvi dienas Kelmėje vyko Lietuvos jaunučių laisvųjų imtynių čempionatas, kuriame jėgas išmėgino jaunieji imtynininkai iš visos Lietuvos.

Pirmąją dieną į kovą stojo graikų-romėnų imtynių sportininkai iš Vilniaus, Vilniaus raj., Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Šiaulių raj., Panevėžio, Anykščių, Marijampolės, Kupiškio, Trakų, Šalčininkų, Tauragės, Visagino, Joniškio ir Kelmės.

Iš dešimties mūsų rajono sportininkų po įnirtingų kovų net penki lipo ant ant apdovanojimų pakylos.

Čempionais tapo Eimantas Andriuška (iki 41 kg) ir Modestas Vrublevskij (iki 52 kg). Sidabro medalį iškovojo Tadas Mikalauskas (iki 85 kg). Bronzos medalius iškovojo Faustas Lapukas (iki 44 kg) ir Nojus Starasotnikovas (virš 85 kg).

Komandinėje rikiuotėje pajėgiausi buvo Vilniaus miesto imtynininkai, antri – Joniškio kovotojai, treti – mūsų rajono imtynininkai.

Kitą dieną ant kilimo pasirodė laisvųjų imtynių ir moterų imtynių atstovai ir atstovės.

Laisvųjų imtynių varžybose dalyvavo Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Šiaulių rajono, Alytaus, Radviliškio, Raseinių, Vilkaviškio, Druskininkų, Pagėgių ir Kelmės imtynininkai, o moterų imtynėse – Vilniaus, Kauno, Vilkaviškio, Šiaulių, Marijampolės, Tauragės, Trakų, Anykščių, mūsų rajono ir kitų komandų sportininkės.

Mūsų rajono sportininkai ir vėl iškovojo penkis įvairiaspalvius medalius. Čempionais tapo Eimantas Andriuška (iki 41 kg), Iveta Česnauskaitė (iki 62 kg) ir Augustė Gendvilaitė (virš 62 kg). Sidabriniu medaliu pasidabino Nojus Starasotnikovas (virš 85 kg). Bronzos medalį iškovojo Ignas Jagminas (virš 85 kg).

Moterų imtynių komandinėje įskaitoje nugalėjo Vilniaus sportininkės. Antrąją vietą pelnė mūsų rajono, o trečios liko Vilkaviškio imtynininkės.