Kaimynų žaidynės Meškuičiuose

Per 200 jaunųjų sportininkų sugužėjo į Meškuičių gimnazijos sporto aikštyną dalyvauti tradicinėse tarptautinėse „Kaimynų taurės“ žaidynėse, kurias organizuoja Meškuičių mokyklos sporto klubas ir Meškuičių gimnazija. Žaidynėse dėl nugalėtojų taurių ir prizininkų medalių rungtyniavo dešimtų ir jaunesnių klasių mokiniai iš Šiaulių, Joniškio, Telšių ir Latvijos Respublikos Rygos rajonų mokyklų.

Žaidynės prasidėjo lengvosios atletikos rungtimis, kuriose geriausiai sekėsi varžybų šeimininkams meškuitiškiams, kurie iškovojo net aštuonias pirmąsias vietas bei nugalėtojams skirtą taurę. Žaidynių čempionų vardus iškovojo Meškuičių gimnazijos mokiniai Neda Dovidaitytė 100 m ir 400 m bėgime, Nerilė Dikšaitė rutulio stūmime ir disko metime, Rokas Vepštas šuolyje į aukštį, Kostas Dagys 1000 m bėgime ir Donatas Vaitiekus 100 m ir 400 m bėgimo rungtyse, o prizininkais tapo Gerda Lisinskaitė, Gvidas Venislovas, Armandas Kančiauskas, Gerda Balsevičiūtė, Edas Klimas.

Tinklinio aikštelėje varžėsi merginų komandos. Po atkaklios ir permainingos kovos žaidynių čempionėmis tapo Šiaulių rajono Gruzdžių gimnazijos komanda. Varžybų favoritės ir pernykščių žaidynių čempionės  Joniškio rajono Gataučių M. Katiliūtės mokyklos merginos tenkinosi antrąja vieta. Trečiąją vietą, pademonstravusios gražų žaidimą, laimėjo viešnios iš Rygos rajono Garkalnės pagrindinės mokyklos.

Ilgiausiai užtruko kovos futbolo aikštelėje, kur rungėsi vaikinų komandos. Nugalėję visus varžovus, nugalėtojų taure džiaugėsi Telšių rajono Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazijos jaunieji futbolininkai. Sidabro apdovanojimai atiteko šeimininkams, o ant  trečiojo nugalėtojų pakylos laiptelio kopė komanda iš Joniškio rajono Gasčiūnų pagrindinės mokyklos.

Žaidynes vainikavo virvės traukimo kovos, kur varžybų favoritai meškuitiškiai (Gvidas Venislovas, Armandas Kančiauskas, Nedas Višnarauskas, Dovydas Domarkas, Edas Klimas, Gerda Lisinskaitė, Gabrielė Maižiūtė, Nerilė Dikšaitė) sulaukė rimto pasipriešinimo iš Gataučių ir Gasčiūnų mokyklų rinktinių. Visgi po atkaklios kovos ir savų sirgalių palaikymo šeimininkams pavyko iškovoti nugalėtojų taurę. Antrąja vieta džiaugėsi gatautiečiai, o trečią vietą iškovojo Gasčiūnų mokiniai.

Susumavus visų programoje buvusių sporto šakų rezultatus, pereinamąją žaidynių taurę iškovojo Meškuičių gimnazijos komanda, aplenkę antrą ir trečią vietas atitinkamai pelniusius Joniškio rajono Gasčiūnų pagrindinės  ir Gataučių M. Katiliūtės mokyklų jaunuosius sportininkus.

Tradicinės „Kaimynų taurės“ žaidynės Meškuičių gimnazijos stadione vyko jau 32-ą kartą. Nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti taurėmis ir medaliais, kuriais pasirūpino Meškuičių mokyklos sporto klubas, laimėjęs Šiaulių rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto veiklos projektų finansavimo konkursą.