Sėkmė LBMA klubų taurių ir individualios taurės turnyruose

Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacija (LBMA) paskelbė galutinius LBMA taurių turnyro klubų ir individualios taurės turnyro nugalėtojai ir prizininkai. Sėkmė taurės turnyre 2019-aisiais lydėjo mūsų rajono sporto klubo „Lukas“ sportininkus.

Klubas – antras šalyje

Skaičiuojant aštuonis geriausius rezultatus, pasiektus per 12 etapų, paaiškėjo nugalėtojai ir prizininkai.

Pirmąją vietą iškovojo Kauno bėgimo mėgėjų klubas, surinkęs 111 taškų. Antrąją vietą užėmė mūsų rajono sporto klubas „Lukas“ (103 taškai), o trečioje liko Bėgimo mėgėjų ir sveikos gyvensenos klubas „Vėtra“ (96 taškai). Ketvirtoje vietoje – VšĮ „Kauno maratono klubas“ (85 taškai), penktoje – Vilkaviškio miesto lengvosios atletikos sporto klubas (83 taškai) ir šeštoje – VšĮ „Bėgimo klubas“  (79 taškai).

Per visus 12 etapų pirmąsias vietas Kauno BMK iškovojo 5 kartus, „Lukas“ – 3 kartus, o Kauno maratono klubas, „Vėtra“, „Inžinerija“ ir Vilkaviškio LASK – po 1 kartą.

Sporto klubas „Lukas“ antrąsias vietas laimėjo 5 kartus, „Vėtra“ – 4 kartus, o Bėgimo klubas, FOCUS ir Kauno BMK – po 1 kartą.

Vilkaviškio LASK ir „Vėtra“ trečiąsias vietas pelnė po 3 kartus, Kauno BMK – 2 kartus, o „Dzūkija“, „Inžinerija“, Kauno maratono klubas, „Lukas“ – po 1 kartą. Prizininkais nors kartą buvo 9 klubai.

Visuose 12-oje etapų dalyvavo: Kauno BMK, „Lukas“, „Vėtra“, Kauno maratono klubas, Bėgimo klubas.
Bendrai daugiausia taškų surinko „Lukas“ – 143, tačiau to neužteko laimėti nugalėtojų vardo, nes skaičiuojant galutinius rezultatus buvo minusuoti etapai, kuriuose surinkta mažiausiai taškų. Mūsų rajono klubas neteko net 40 taškų, nes ir prasčiausiai pasirodę etapuose, jie buvo surinkę nemažai taškų. 2018-aisiais SK „Lukas“ su Vilniaus „Inžinerija“ dalijosi trečiąją-ketvirtąją vietas.

Tarp nugalėtojų ir prizininkų ir mūsų sportininkai

Tarp individualios taurės turnyro nugalėtojų ir prizininkų įvairiose amžiaus kategorijose taip pat nemažai sporto klubo „Lukas“ bėgikų.                                                                                                                               Amžiaus grupėje M-19 pirmąją vietą užėmė Neda Dovidaitytė, surinkusi 5128 taškus, o antrąją užėmė bendraklubė Julija Jačun (3686 taškai).

Tarp moterų pirmąją vietą iškovojo Viktorija Varnagirytė, surinkusi 6968 taškus.

M-40 amžiaus grupėje pirmoje vietoje Dalia Lukošienė (8555 taškai), o Renata Macijauskienė su 6989 taškais pirmąją vietą pelnė amžiaus grupėje M-50.

Neblogai pasirodė ir klubo vyrai bei jaunimas.

Amžiaus grupėje V-13 antrąją vietą iškovojo Titas Ružinas (1628 taškai).

Amžiaus grupėje V-16 visa pakyla atiteko „Luko“ bėgikams. Pirmas – Mikas Montvilas (7638 taškai), antras – Deividas Rastokas (6196 taškai), o trečias – Brajanas Gutierrez Pažėra (5963 taškai)

V-19 amžiaus grupėje pirmąją vietą pelnė Kostas Dagys, surinkęs 5226 taškus.

Amžiaus grupėje V-30 pirmoje vietoje Tadas Baranauskas (9755 taškai).

V-35 amžiaus grupėje pirmąją vietą iškovojo Remigijus Zalumskis, surinkęs 9588 taškus.

V-50 amžiaus grupėje trečias Vytautas Gražys (5534 taškai).

Surinkęs 2969 taškus, trečiąją vietą amžiaus grupėje V-65 pelnė Adolfas Križinauskas.