Mėnulio astrologinė prognozė savaitei (birželio 22-28 dienomis) 

  Šiandien, Mėnulis dar bus Ožiaragio ženkle, todėl bus palankus metas veiksmingoms lieknėjimo ir kūno valymo procedūroms, operacijoms ir gydymui, kojų ir rankų nagų priežiūrai, odos ir plaukų priežiūrai, kosmetinėms procedūroms. Galėsite atlikti smulkius remonto darbus, skalbimas ir valymas reikalaus mažiau pastangų, tinkamas laikas sėti ir sodinti šakniavaisius, ravėti piktžoles, skinti ir saugoti vaisiams, konservuoti daržovėms.

Šeštadienį, 7 valandą 36 minutės, Mėnulis pereis į Vandenio ženklą, todėl ir toliau galėsite mėgautis veiksmingomis lieknėjimo ir kūno valymo, odos ir plaukų priežiūros bei kosmetinėmis procedūromis, skirti laiko operacijoms ir gydymui, apsilankymui pas odontologą, plaukų plovimui. Galėsite atlikti smulkius remonto darbus, skalbimas ir valymas reikalaus mažiau pastangų, tinkamas laikas ilgesniam buto vėdinimui, patogus sausas dulkių valymas, geriausias laikas valyti langus. Tačiau jokiu būdu nelaistykite gėlių, nes gali atsirasti kenkėjų.

Pirmadienį, 20 valandą 30 minučių, Mėnulis atsidurs Žuvų ženkle. Ir toliau bus tinkamas laikas lieknėjimo ir kūno valymo procedūroms, operacijoms ir gydymui, odos ir plaukų priežiūrai, kosmetinėms procedūroms, tačiau jokiu būdu nepatartina kirpti plaukis, nes gali atsirasti pleiskanų, sunku bus juos sušukuoti. Nuo antradienio geras laikotarpis pjauti žolei, laistyti gėlėms, skalbti ir valyti dėmes.

Ketvirtadienį, 7 valandą 49 minutės, Mėnulis pereis į Avino ženklą, todėl ir toliau galėsite mėgautis veiksmingomis lieknėjimo ir kūno valymo, odos ir plaukų priežiūros bei kosmetinėmis procedūromis, skirti laiko operacijoms ir gydymui, plaukų plovimui. Bus tinkamas laikotarpis skalbti ir valyti dėmes, valyti langams, tinkamas laikas ilgesniam buto vėdinimui, patogus sausas dulkių valymas, smulkiems remonto darbams, skinti ir konservuoti vaisius, ravėti piktžolėms.

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts