„Šeima šeimai“ – iškyla Kuršėnuose

Iš spalvotų kaladėlių aukštą pilį pastačiau ir įlipusi į bokštą, visą miestą pamačiau….

Tokiais žodžiais šeštadienį (2018 m. birželio 16 d.) Kuršėnų miesto Ventos pakrantėje prasidėjo asociacijos „Šiaulių rajono jaunų tėvų bendruomenės“ antroji iškyla „Šeima šeimai“. Tai renginys suorganizuotas pačių tėvų iniciatyva, laimėjus projektą „Šeima šeimai” ir gavus finansavimą iš Šiaulių rajono savivaldybės. Kai tiki savimi, kai suvoki, kad nėra tobulų vaikų, nėra tobulų tėvų, bet yra begalė tobulų akimirkų, tada imi ir darai… ne sau, o dėl vaikų, dėl viso Kuršėnų miesto. Nuoširdžiai dėkojame Šiaulių rajono savivaldybei ir M. Šimkaus ūkiui už paramą, taip pat tariame nuoširdų ačiū partneriams – Šiaulių rajono savivaldybės viešajai bibliotekai, Kuršėnų kūrybos namams, Šiaulių rajono visuomenės sveikatos biurui, UAB „Compensa Life Distribution“, lekt. Sandrai Poškienei ir Šiaulių apskrities vyriausiajam policijos komisariatui. Mūsų įdėjos buvo įgyvendintos visų Jūsų dėka.  Visi kartu sukūrėme stebuklą patiems mažiausiems – mūsų vaikams.
Smagu, jog į renginį atvyko Šiaulių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Ingrida Venciuvienė.
Renginio metu tėveliai susipažino su aromaterapijos paslaptimis (lekt. S. Poškienė) ir sužinojo kokia gi eterinių aliejų nauda. Vaikai ir tėveliai išbandė virtualios realybės akinius bei smėlio ir šviesos spalvų  staliukus, šeimos fotografavosi prie ant medžio kabančio fotorėmelio, šoko zumbą, susipažino su kinologų darbu, išbandė “Pabėgimo kambarį”, tikrinosi sveikatą ir gavo įvairių prizų. Vaikų džiaugsmui buvo labai daug balionų, muilo burbulų ir žinoma nerealieji batutai. Visų dėmesio sulaukė Kuršėnų kūrybos namų gamtininkų būrelio (mokytoja Rasa Poškienė) tarakonų lenktynės, triušiukai, peliukai, gyvatėlės, ežiukai, gekonas, ir driežiukai. O kokia gi šventė be vaišių… visi vaišinosi trešnėmis, morkytėmis, obuoliukais, abrikosais, vynuogėmis, agurkėliais, arbūzu ir kitomis gėrybėmis.
Turim sutikti su tuo, jog šeima – tai mano, tavo ir visų turtas! Šeima – tai vieta, kurioje galime būti laimingi. Šeimos tikslas: visi kartu, kelyje į vieną tikslą, per sunkumus viršūnės link.
Mes suvokiame, kad šeima – tai mažas pasaulis, kuris yra apglėbiamas dviem rankom. Tad džiaukimės be jokios priežasties, visuomet būkime užsiėmę ir iš visų jėgų reikalaukime to, ko trokštame… taip, kaip vaikai…

Asociacijos „Šiaulių rajono jaunų tėvų
bendruomenė“ steigėja ir narė Sandra Jakė

Total
0
Dalinasi
Related Posts