Savivaldybės atstovai lankėsi Ventspilyje 

Šiaulių rajono savivaldybės administracijos darbuotojų delegacija, vadovaujama rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Gipoldo Karklelio lankėsi Ventspilio miesto savivaldybėje.

Delegacijos nariai susitiko su Ventspilio miesto savivaldybės bendrųjų reikalų departamento vadovo pavaduotoju Didziu Stelbaums, tarybos kraštovaizdžio architekte Lilita Zeltina ir komunalinio ūkio specialistu.

Susitikimo metu Ventspilio miesto savivaldybės atstovai papasakojo apie viešųjų erdvių tvarkymą (kas formuoja kraštovaizdį, ar gali miesto gyventojai išreikšti nuomonę kuriant miesto įvaizdį), pinigines lėšas viešųjų erdvių formavimui (Savivaldybės, ES projektai) bei kas vykdo viešųjų erdvių priežiūrą.

Buvo apžiūrėtos viešosios erdvės Ventspilio mieste.

Pasak Savivaldybės administracijos direktoriaus G. Karklelio, tikimasi, kad bendradarbiavimas tarp abiejų savivaldybių ir dalijimasis gerąja patirtimi tęsis ir ateityje.

Pasak rajono mero Antano Bezaro, Ventspilis garsėja tvarkingumu ir grožiu, todėl tikrai yra ko pasimokyti – ir bendros tvarkos, ir kaip galima susitvarkyti miestą.

„Pas mus bandoma aiškinti, jog trūksta tam pinigų. Aišku, kad Ventspilis gauna daugiau lėšų, negu Kuršėnai, tačiau pavyzdys, kaip reikia tvarkytis, yra pamokantis“, – sakė meras.

„Kuršėnų krašto žinių“ inf.
Aušrinės DUBAUSKIENĖS nuotr.

 

 

 

 

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts