Savivaldybė duris atvers tik iš anksto užsiregistravusiems

Šiaulių rajono savivaldybė, greta nuotolinio gyventojų aptarnavimo, pradeda teikti ir tiesioginį gyventojų aptarnavimą Savivaldybės administracijos patalpose.

Pirmadienį vykusiame Savivaldybės vadovų, skyrių vedėjų, seniūnų pasitarime svarstyta, kaip organizuoti gyventojų apsilankymą Savivaldybės administracijos patalpose, kad būtų išlaikyti svarbiausi saugumo reikalavimai: saugūs atstumai, greitas aptarnavimas, kontaktavusių asmenų atsekamumas, kurio privalu laikytis karantino atveju.

Savivaldybėje, seniūnijose laukiami gyventojai, kurie iš anksto telefonu užsiregistravo pas konkretų specialistą konkrečiu klausimu. Iš anksto sutartu laiku interesantą pasitiks specialistas, kuris palydės į savo darbo vietą ir bus išspręstas gyventojui rūpimas klausimas. Aptarnausime asmenis, dėvinčius nosį ir burną dengiančias priemones. Nerekomenduojame lankytis rizikos grupės asmenims, turintiems viršutinių kvėpavimo takų susirgimų požymių.

Primename, kad daugelį svarbių gyventojams klausimų saugiau ir patogiau spręsti nuotoliniu būdu – paskambinus telefonu, taip kaip jau įprasta viso karantino laikotarpiu arba užsisakius paslaugas elektroninių paslaugų portaluose: Elektroniniai valdžios vartai, LR statybos leidimų ir statybos valstybės priežiūros informacinė sistema „Infostatyba“, Metrikacijos paslaugų informacinė sistema „MEPIS“, Socialinės paramos šeimai informacinė sistema „SPIS“

Prašome visų gyventojų supratingumo ir kantrybės laikantis visų saugumo reikalavimų.

Savivaldybės administracijos specialistų kontaktiniai telefonai pagal veiklos sritis skelbiami tinklalapyje www.siauliuraj.lt.

Šiaulių rajono savivaldybės inf.

Total
0
Dalinasi
Related Posts