Viešėjo Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos vadovė

Šiaulių rajono savivaldybėje antradienį lankėsi Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktorė Ilma Skuodienė.

Ji susitiko su rajono savivaldybės Administracijos direktoriumi Gipoldu Karkleliu, Savivaldybės Socialinės paramos skyriui vadovaujančia Jolanta Šiupariene bei  tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatore Loreta Matoliene bei aptarė vaikų teisių ir įvaikinimo situaciją Šiaulių rajone. Tarnybos vadovę į Savivaldybė atlydėjo Šiaulių apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėjas Donatas Žakaris, jo vyresnioji patarėja Ala Šimkus bei skyriaus patarėja Šiaulių rajonui Edita Pleškaitė.

Tarnybos vadovė Ilma Skuodienė, darbą šiose pareigose pradėjusi šių metų gegužę, atvyko susipažinti su Šiaulių rajono situacija ir darbu vaikų teisių srityje.

Savivaldybės specialistai Išsamiai pristatė darbą su rizikos vaikais bei šeimomis Šiaulių rajone, institucinę pertvarką, šeimynų ir savarankiško gyvenimo namų veiklą.

Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos vadovė pasidžiaugė puikiomis Šiaulių rajono savivaldybės specialistų žiniomis bei vykdoma veikla.

„Kuršėnų krašto žinių“ inf.

Ritos ŽADEIKYTĖS nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts