Savaitraštis padėjo išspręsti gyventojų iškeltas problemas

„Kuršėnų krašto žinių“ redakcija gauna nemažai gyventojų skundų, į kuriuos stengiamasi operatyviai reaguoti. Labai malonu, kai paskambinę gyventojai padėkoja, kad savaitraštyje paviešinta problema jau išspręsta.

V. Kudirkos gatvėje jau šviesu
Praėjusios savaitės „Kuršėnų krašto žinių“ numeryje rašėme, kad Kuršėnuose, V. Kudirkos gatvėje, nėra apšvietimo ir gyventojams nejauku sutemus grįžti į namus. Susisiekėme su Kuršėnų miesto seniūnu V.Gedmontu, kuris pažadėjo, kad  rekonstruojamoje gatvėje greitai atsiras nauji žibintai ir jie švies. „V. Kudirkos gatvėje jau šviesu, sutemus šviesos plieskia lyg dieną, dėkojame už problemos paviešinimą – mūsų manymu, viešumas ir prisidėjo prie to, kad mūsų gatvė taip greitai vėl būtų apšviesta“,- sakė kuršėniškiai.
Ir mes džiaugėmės, kad šios gatvės gyventojai jaučiasi saugūs grįždami prietemoje iš darbų.
Knygas jau galima pasiekti
Kuršėniškiai bei miesto svečiai skundėsi, kad negali pasiimti knygų iš Kuršėnų autobusų stotyje esančio knygų namelio – šis namelis pritvirtintas prie stoties sienos, o tiesiai po juo pastatytas dviračių stovas. Savaitraštyje „Kuršėnų krašto žinios“ paviešinus šią problemą, situacija pasikeitė – dviračių stovas pastatytas į kitą vietą, o prie knygų namelio jau galima laisvai prieiti pasirinkti norimos literatūros.
Gerbiami Kuršėnų krašto gyventojai, iškilus jums aktualiai bei opiai problemai, arba jeigu nesusikalbate su valdininkais, kreipkitės į „Kuršėnų krašto žinių“ redakciją ir mes padėsime jūsų problemą išspręsti. Viešumas šiuo metu  vienintelis ginklas prieš abejingumą bei aplaidumą.

„Kuršėnų krašto žinių“ redakcijaTotal
0
Dalinasi
Related Posts