Rudens gėrybių šventė Naisiuose

Rajono savivaldybės Kultūros centro Naisių filialo kultūros darbuotojos naisiečius ir svečius sukvietė į kasmetinę  rudens derliaus šventę, kur skambėjo ne tik ansamblių koncertai. Apsilankę joje turėjo progos pasigrožėti meninėmis rudens gėrybių kompozicijomis, maloniai praleisti laiką kvietė žaidimai, atrakcijos ir edukacijos vaikams, o suaugusius viliojo prekybininkų mugė.

Su švente visus sveikino garbūs svečiai: Seimo nariai Liudas Jonaitis ir Arūnas Gumuliauskas bei Europos parlamentaro nario Broniaus Ropės padėjėja Daiva Puplauskienė.

Rudens derliaus-moliūgo šventės svečius linksmino: Kultūros centro muzikos grupė „Tykiai“(vadovas Alvaidas Bernotas), Raudėnų filialo liaudiškos muzikos kapela „Jaunimėlis“ (vadovas Algis Aušbikavičius), Gilaičių filialo Sauginių liaudiškos muzikos kapela, kurios vadovės Regina Krikštanavičienė  ir Kristina Lučinskaitė, bei Naisių filialo mišrus ansamblis „Versmė“, vadovaujamas Audronės Treinauskienės.

Šventėje netrūko pramogų ir edukacijų vaikams ir suaugusiems, į kurias kvietė edukatorė Viktorija,  Viešosios bibliotekos Naisių  bibliotekininkė Benita Dabregienė, o muiliukų gamybos paslaptimis dalinosi meškuitietė Gitana Miežienė. Šunų dresūros mokyklos „Laukinė orchidėja“ tarptautinės kategorijos dresūros teisėjas Alfonsas Dauskurdis pasirodė su dviem belgų aviganiais.

Visų dėmesio sulaukė ir mielai daugelis įsiamžino rudens gėrybių menines kompozicijas, kurias šventei kūrė Meškuičių gimnazijos Naisių skyriaus mokiniai, jų tėveliai ir mokytojos, naisietės Jelena Lileikienė ir  Elena Naglienė.

Tautodailininkai, prekybininkai ir Meškuičių gimnazijos Naisių skyriaus mokiniai kvietė  apsilankyti dekoratyvinių augalų ir vaismedžių, daržovių ir vaisių, saldumynų ir  įvairių skanėstų mugėje.

Šventę vedė kolegos, kultūros darbuotojai Sigutė Butvidienė ir Gintaras Kiura.

Naisių filialo inf.

Organizatorių nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

O gal paverkiam?

Antroji COVID-19 banga įvarė mus į baimių ir nuolatinio nerimo kampą, iškėlė į paviršių  reiškinius, kurie ankščiau laikytini…
Skaityti daugiau

SKAITYTOJAI KREIPĖSI 

Kuršėnuose surengtas Pavenčių laisvalaikio zonos įkūrimo pristatymas paliko keistų įtarimų jame dalyvavusiems žmonėms.   Priekaištai savivaldai Redakcijos gautame…