Rekordinis medalių skaičius

Lietuvos Edukologijos universiteto didžiojoje sporto salėje įvyko trečiasis ir paskutinis Vilniaus karatė lygos etapas. Į šį etapą susirinko dalyvauti net 19 Lietuvos klubų. Savo jėgas išbandė ir paskutiniame etape taškus rinko beveik 600 dalyvių. Taškų suvestinė ir galutiniai Vilniaus karatė lygos rezultatai bus paskelbti birželio mėnesį.

Varžybose puikiai sudalyvavo ir didelį taškų skaičių surinko Kuršėnų karatė klubo „DAO“ ir Kuršėnų sporto mokyklos auklėtinių komanda, kuri bendroje įskaitoje užėmė net trečiąją komandinę vietą.

Kuršėnų komanda varžybose pelnė 42 medalius, iš kurių net 21 aukso. Varžybų čempionais tapo: Tauras Pugačius, Gabija Vitkevičiūtė, Aronas Pranauskas, Teodora Kaveckaitė, Patricija Leščinskaitė, Lukas Danielius Ramanauskas, Mėta Salygaitė, Ignas Kybartas, Augustinas Dvarionas,  Kajus Jonaitis, Titas Černiauskas, Domantas Pekštys, Lukas Jonaitis, Julius Simonovičius, Kristijonas Pocius, Pijus Blankus, Tomas Mituzas, Geraldas Dvarionas, Kornelijus Kaveckas ir Lukas Neimantas. Lukas Neimantas čempionu tapo kata rungtyje. Vicečempionais tapo 11 sportininkų: Pijus Kuznecovas, Oskaras Degutis, Heilė Glodenytė, Ieva Pieškutė, Jonas Spuris, Armandas Mickevičius, Danielė Glazauskaitė, Edvardas Jablonskis, Kernius Leliukas, Vidmantė Petrulionytė ir Vakaris Kaveckas. Trečiąsias vietas iškovojo 10 kovotojų: Kipras Mintauskas, Urtė Gedaminskaitė, Ignas Damkus, Kristupas Gedaminskas, Nojus Grikštas, Benas Sprindžiukas, Šarūnas Neverdauskas, Raigardas Salyga, Silvijus Žemeckas ir Miglė Misiulytė. Sportininkus paruošė ir į varžybas lydėjo treneris Valdemaras Mitkus.