Keturi prizininkai Papilėje    

Papilėje (Akmenės rajonas) vyko dvidešimt šeštasis tradicinis bėgimas „Simono Daukanto takais“. Jame savo jėgas išmėgino ir keturi Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas“ bėgikai.

Nuotoliai buvo įvairūs nuo 500 metrų iki 8,2 kilometro (realiai apie 8,6 kilometro). Oras buvo vėsokas: kartkartėmis lynojo, pūtė stiprokas, priešinis vėjas, temperatūra siekė apie 10 laipsnių šilumos.

Jauniams, gimusiems 2002-2003 metais, reikėjo įveikti 2000 metrų distanciją. Šioje amžiaus grupėje nepralenkiamas buvo Mikas Montvilas (rezultatas 8,01 minutės). Pergalė – puiki dovana Mikui, kuris tądien šventė penkioliktąjį gimtadienį.

Pagrindiniame 8,2 kilometro nuotolyje tarp moterų, gimusių 1976 metais ir vyresnių, amžiaus grupėje ir absoliučioje įskaitoje pirma finišo liniją kirto Dalia Lukošienė (rezultatas 37,25 minutės).

Tame pačiame nuotolyje tarp vyrų, gimusių 1976 metais ir jaunesnių, amžiaus grupėje ir absoliučioje įskaitoje antras finišavo Ričardas Kanišauskas (rezultatas 34,50 minutės), o trečiąją vietą užėmė Edvinas Kožkus (rezultatas 35,06 minutės).

Visi bėgimo dalyviai, sėkmingai įveikę bėgimo nuotolius, gavo magnetukus su bėgimo simbolika. Nugalėtojai buvo apdovanoti originaliais prizais ir medaliais, prizininkai – medaliais.

„Kuršėnų krašto žinių“ inf.

Total
0
Dalinasi
Related Posts