Kuršėniškių sėkmė karatė turnyre   

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos išvakarėse, kovo 10-ąją, Lietuvos lengvosios atletikos manieže, vyko vienas didžiausių kiokušin karatė turnyras – „Ippon Cup 2019“. Į turnyrą atvyko per 1000 dalyvių iš 24 visos Lietuvos kiokušin karatė klubų. Šį renginį, antrus metus iš eilės, suorganizavo karatė klubas „Ippon“.

Aštuoniolika čempionų

Į turnyrą nuvyko rekordinis skaičius dalyvių. „Kuršėnų kyokushin karate klubo Dao“ ir Kuršėnų sporto mokyklos komandą sudarė net 37 sportininkai, iš kurių 11 dalyvavo pirmą kartą. Komandai pavyko iškovoti 18 čempionų titulų. Ant aukščiausio pakylos laiptelio kilo: Gabija Vitkevičiūtė, Teodora Kaveckaitė, Patricija Leščinskaitė, Radvilas Lukšas, Aronas Pranauskas, Lukas Danielius Ramanauskas, Nojus Grikštas, Lukas Jonaitis, Augustinas Dvarionas, Kajus Jonaitis, Titas Černiauskas, Kristijonas Pocius, Julius Simonovičius, Geraldas Dvarionas, Gvidas Rimkus, Tomas Mituzas, Domantas Pekštys ir Lukas Neimantas. Daugumai savo kategorijų nugalėtojų reikėjo laimėti po 3 arba 4 kovas prieš skirtingus varžovus, tai atitiko kovoms aukščiausio lygio – čempionatų varžybose.

Vicečempionais tapo septyni sportininkai: Mėta Salygaitė, Ieva Pieškutė, Jonas Spuris, Silvijus Žemeckas, Kernius Leliukas, Armandas Mickevičius ir Kornelijus Kaveckas.

Garbingas trečiąsias vietas iškovojo devyni sportininkai: Kipras Mintauskas, Tauras Pugačius, Oskaras Degutis, Gražvydas Tinteris, Raigardas Salyga, Vakaris Kaveckas, Šarūnas Neverdauskas, Benas Sprindžiukas ir Pijus Blankus. Tai buvo puikios varžybos ne tik pradedantiems savo kiokušin karatė kovotojo kelią, bet ir geras jėgų pasitikrinimas prieš artėjančius Lietuvos vaikų ir jaunučių čempionatus aukštesnio lygio sportininkams.

Komandinės varžybos

Atkaklios kovos vyko ne tik tarp sportininkų, bet ir tarp komandų. Turnyro pradžioje buvo aišku, kad pirmąsias dvi vietas iškovos gausiausios Vilniaus „Ippon“ ir Klaipėdos „Shondan“ komandos. Spėjimai pasitvirtino. Turnyro nugalėtojais tapo milžiniška Klaipėdos „Shodan“ komanda (52 čempionai iš 454 dalyvių).

Antri liko šeimininkai Vilniaus „Ippon“ (35 čempionai iš 119 dalyvių) sportininkai.

Neaiškumų buvo tik dėl trečiosios vietos, į kurią pretendavo labai daug stiprių konkurentų. Po varžybų paaiškėjo, kad būtent Kuršėnų komanda, pademonstravusi puikius rezultatus, ir užėmė šią prizinę vietą (18 čempionų iš 37 dalyvių).

Toks turnyras – labai gera patirtis ne tik varžybų dalyviams, bet ir organizatoriams, teisėjams, bei žiūrovams, tėveliams. Dėkojame už palaikymą ir tikimės, kad tai padės toliau siekti pergalių bei garsinti Šiaulių rajoną turnyruose ir čempionatuose.

Valdemaras MITKUS

Total
0
Dalinasi
Related Posts