Verbūnuose varžėsi karatistai   

Verbūnų mokyklos sporto salėje vykusiose karatė varžybose kovota ne tik dėl asmeninių prizų, bet ir komandinės Kuršėnų taurės.

Į Verbūnus susirinko per 120 karatistų ir panašiai tiek pat teisėjų, trenerių, tėvelių ir neabejingų šiai sporto šakai. Į svečius atvyko net devyni klubai: „Argus“ iš Panevėžio, Vilniaus „Ippon“, Jurbarko „Kumite“„Kaminaris“ iš Mažeikių, Klaipėdos „Okinava“, Kauno klubai – „Osu“, „Seiken“ bei „Shori“ ir „Tori“ (Šiauliai).

Kuršėnų kiokušin karatė klubo „DAO“ ir Kuršėnų sporto mokyklos organizuojamose varžybose 7-15 metų vaikai kovojo ne tik dėl asmeninių prizų, bet ir dėl komandinės Kuršėnų taurės. Komandinė pirmos vietos taurė liko kuršėniškių rankose. Prie jos iškovojimo labiausiai prisidėjo 13 čempionais tapusių sportininkų: Gabija Vitkevičiūtė, Urtė Gedaminskaitė, Patricija Leščinskaitė, Mėta Salygaitė, Teodora Kaveckaitė, Augustinas Dvarionas, Kajus Jonaitis, Titas Černiauskas, Vakaris Kaveckas, Julius Simonovičius, Gvidas Rimkus, Tomas Mituzas ir Lukas Neimantas. Antras vietas iškovojo septyni sportininkai: Danielė Glazauskaitė, Jonas Spuris, Šarūnas Neverdauskas, Nojus Grikštas, Silvijus Žemeckas, Kristijonas Pocius, Geraldas Dvarionas. Bronzos spalvos medaliais pasipuošė aštuoni sportininkai: Ieva Pieškutė, Aronas Pranauskas, Joris Barista, Kristupas Gedaminskas, Gražvydas Tinteris, Raigardas Salyga, Domantas Pekštys ir Lukas Ališauskas.

Antrąją komandinę vietą iškovojo Klaipėdos klubas „Okinava“, o trečiąją – Vilniaus klubas „Ippon“.

„Kuršėnų krašto žinių“ inf.

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Pergalė pro pratęsimo

Toliau vyksta RKL „B“ diviziono varžybos „A“ grupėje. Šiaulių rajono „Kuršėnų SM-Grafų furniture“ vyrų krepšinio komanda Kuršėnuose po…