Rajono Taryba grįžo po darbo nuotoliniu būdu

Praėjusią savaitę rajono Taryba pirmą kartą po karantino rinkosi į posėdį nebe nuotoliniu būdu, tačiau posėdžiavo ne Tarybos posėdžių, o didžiojoje salėje, norint išlaikyti saugų atstumą tarp kelias valandas patalpoje dirbančių žmonių.

Posėdyje išnagrinėta per 50 svarbių klausimų.

Rajono savivaldybės Taryba už nuoširdų darbą, kryptingą mokyklos bendruomenės telkimą padėkojo ilgametei Stasio Anglickio progimnazijos direktorei Danutei Lotiukienei-Kotovai. Puiki pedagogė ir vadovė pati pageidavo palikti šias pareigas. Mokyklai ji vadovavo 25-eris metus, direktorė priminė, kad 2017 metais Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla pagal reitingus buvo geriausių šalies progimnazijų penketuke. Taip pat Tarybos nariai padėkojo Naisių mokyklos direktoriui Vytautui Šimkui, kuris palieka mokyklos vadovo pareigas. Taryba patvirtino, kad naujai įsteigtam, sujungus du darželius, Kuršėnų darželiui vadovaus Violeta Kumžienė iki konkurso būdu bus išrinktas darželio vadovas, bet ne ilgiau, nei iki 2021 metų rugpjūčio 31 dienos. Padėkota ir Kužių darželio direktorei Aurelijai Kasperukienei, nes darželis Kužiuose, Tarybos sprendimu, prijungiamas prie mokyklos. Taip pat Taryba išsprendė ir kitų svarbių Šiaulių rajono švietimui klausimų.

Taryba pritarė, kad įstaigos dalyvautų numatytuose projektuose. Vienas tokių – ES fondo investicijų veiksmų programos  priemonės „Sveiko senėjimo paslaugų kokybės gerinimas“, kurį rengtų ir įgyvendintų Kuršėnų ligoninė. Taip pat pritarta, kad uždaroji akcinė bendrovė „Kuršėnų vandenys“ įgyvendintų projektą ,,Kuršėnų miesto vandentiekio ir nuotekų tinklų plėtra, III etapas“, kurio planuojama vertė 1 583 220,56 euro.

Taryba nutarė, kad rajono savivaldybė prisidėtų lėšomis ir dalyvautų partnerio teisėmis kartu su VšĮ „Eik art“ kuriant  meninės dokumentikos filmą „Stovinčioji ant tilto“, skirtą Vidmantei Jasukaitytei – pirmosios Zigmo Gėlės literatūrinės premijos, įsteigtos Šiaulių rajone, laureatei, iš Šiaulių rajono kilusiai Kovo 11-osios Akto signatarei.

Taryba priėmė sprendimų dėl nekilnojamojo turto reikalų ir kitų svarbių klausimų.

„Kuršėnų krašto žinių“ inf.

Ritos ŽADEIKYTĖS nuotr.

Zigmo RIPINSKIO nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts