Rajono sportininkų sėkmė Lietuvos vaikų lengvosios atletikos varžybose

Lietuvos vaikų lengvosios atletikos Olimpinių vilčių varžybose sėkmingai pasirodė mūsų rajono sportininkai.

Šiaulių lengvosios atletikos manieže vykusiose Lietuvos vaikų (gimusių 2004 metais ir jaunesnių) lengvosios atletikos Olimpinių vilčių rajonų grupės varžybose startavo mūsų rajono sporto klubų „Lukas“, „Mažylis“, „Meškuičiai“ bei Kuršėnų sporto mokyklos atstovai.

60 metrų bėgime pirmąją vietą laimėjo Benas Ramanauskas iš SK „Mažylis“, kuris atstumą įveikė per 7,89 sekundės. Antrąją vietą iškovojo Rokas Vošteris iš Pasvalio, o trečiąją – palangiškis Arnas Žirovas.

Klaudijus Kačkis 600 metrų nubėgo per 1:42.01 minutės ir tapo šios rungties nugalėtoju tarp berniukų. Antrąją vietą iškovojo Kajus Trumpis iš sporto klubo „Mažylis“ distanciją įveikęs per 1:48,74 minutės, o trečiąją – Tadas Jucius iš Pakruojo sporto centro (1:51,08 minutės).

1000 metrų bėgime tarp mergaičių Evelina Banytė iš Meškuičių liko vienuolikta, o nugalėjo raseiniškė Klaudija Petrauskaitė. Antrąją vietą pelnė Greta Malinauskaitė iš Jonavos, o trečiąją – kelmiškė Austėja Žilinskaitė.

1000 metrų bėgime meškuitiškiai Egidijus ir Modestas Žvigaičiai liko 12 ir 15 vietose, o dvidešimtąja vieta tenkinosi SK „Lukas“ atstovas Brajanas Guttierrez Pažėra.

Šuolių į aukštį varžybose tarp mergaičių meškuitietė Simona Karbauskaitė, įveikusi 1,15 metro aukštį, liko septinta. Pirmąją vietą iškovojo palangiškė Gabrielė Kalis (1,43 metro), antrąją – skuodiškė Živilė Bružaitė (1,35 metro), o trečiąją – Viltė Stašaitytė (1,30 metro) iš Kėdainių.

Šuolių į aukštį berniukų varžybose Gabrielis Beniušis iš SK „Mažylis, įveikęs 1,40 metro aukštį, laimėjo antrąją vietą. Pirmąją ir trečiąją vietas pelnė šilutiškiai Vilius Liorencas (1,70 metro) ir Darius Jurkaitis, kuris, kaip ir G. Beniušis įveikė1,40 metro aukštį, tačiau 1,30 metro aukštį įveikė tik iš antro karto.

Šuolių su kartimi varžybose kovoti buvo pasirengusios tik dvi sportininkės iš Meškuičių. Tačiau dvikova neįvyko. Emilija Urbonavičiūtė per tris bandymus neįveikė pradinio 1,60 metro aukščio. Nugalėjo Rugilė Dikšaitė, kurios geriausias rezultatas – 1,70 metro.

Berniukų šuolių su kartimi varžybose tarpusavyje varžėsi trys meškuitiškiai. Pirmąją vietą po papildomo šuolio iškovojo Lukas Dumša (1,80 metro, o papildomas aukštis – 1,90 metro). Antrąją vieta pelnė Jonas Sereika 91,80 metro), o trečiąją Pijus Janušauskas (1,70 metro).

Jaunieji sportininkai taip pat varžėsi 200 metrų bėgime ir 60 metrų barjeriniame bėgime (ir berniukai, ir mergaitės), 60 ir 600 metrų bėgime (mergaitės), šokių į tolį bei rutulio stūmimo, 1000ir 20000 metrų sportinio ėjimo rungtyse.

Diplomais ir medaliais buvo apdovanoti 1-3 vietų laimėtojai, o 4-6 vietų laimėtojai – diplomais.