Po ketvirtojo turo lygoje vienvaldystė

Praėjusią savaitę sužaisti rajono vyrų mėgėjų krepšinio lygos 2019-2020 metų 12-ojo sezono ketvirtojo turo susitikimai. Po šio turo turnyrinėje lentelėje nebeliko dvivaldystės, o Gruzdžių krepšininkai pagaliau šventė pirmąją pergalę.

Kova dėl vietos po saule

Pirmieji ketvirtąjį lygos turą pradėjo pirmą-antrą vietas besidalijantys Ginkūnų „Ginkūnai“ ir Daugėlių „Flamingas“. Įnirtinga kova vyko nuo pat rungtynių pradžios. Pirmąjį ketvirtį geriau sužaidė Daugėlių krepšininkai, kurie jį laimėjo 17:15. Tačiau po trumpos pertraukėlės Ginkūnų „Ginkūnai“ atsigavo ir antrajame ketvirtyje šventė pergalę 23:12. Į ilgąją pertrauką komandos išėjo švieslentėje degant rezultatui 38:29 „Ginkūnų“ naudai. Po pertraukos Daugėlių „Flamingas“ atsigavo tarsi Feniksas iš pelenų ir trečiąjį ketvirtį laimėjo septynių taškų skirtumu 25:18. Po pertraukėlės „Ginkūnai“ sudėliojo viską į vietas ir nubaudė išsišokėlius konkurentus, laimėdami ketvirtąjį ketvirtį (29:22) ir rungtynes – 85:76

Rezultatyviausiai „Ginkūnų“ komandoje žaidė Linas Stankus (20 taškų) ir Ramūnas Neimantas (19 taškų).

Daugėlių „Flamingo“ komandoje 27 taškus įmetė Ramūnas Norutis, 19 – Juozas Staponkus.

Eilinis autsaiderių pralaimėjimas

Eilinį pralaimėjimą patyrė Kuršėnų „Fortūna“. Juos rezultatu 110:79 įveikė Kuršėnų SK „Senukai“. Jau pirmąjį ketvirtį „Senukai“ praktiškai sudėliojo rungtynių baigtį, nes jš laimėjo 36:19. Antrajame ketvirtyje „Senukai“ priešininkus įveikė daug kuklesniu rezultatu (27:23), tačiau po pirmosios rungtynių pusės pirmavo 63:42. Po pertraukos situacija nesikeitė ir trečiąjį ketvirtį „Senukai“ laimėjo 26:10. Dar 16 taškų padidintas skirtumas leido paskutinįjį ketvirtį „Senukams“ žaisti atsipalaidavus. Tuo pasinaudojo „Fortūna“ ir jį laimėjo 27:21, tačiau to nepakako ir „Senukai“ šventė dar vieną pergalę.

Nugalėtojų – Kuršėnų SK „Senukai“ – komandoje daugiausia taškų pelnė: Gediminas Rupšys (33) ir Kristijonas Lotiukas (25).

Kuršėnų „Fortūnoje“ rezultatyviausiai žaidė Arminas Imbrožaitis (24 taškai) ir Raimondas Savickas (23 taškai).

Pirmoji pergalė

Pirmąją pergalę lygos varžybose šventė Gruzdžių , kurie rezultatu 113:66 įveikė Kuršėnų SK „Feniksas“ komandą. Jau pirmajame ketvirtyje Gruzdžių krepšininkai šventė, kad ir kuklią, bet pergalę rezultatu 25:21. Patarlė sako, kad „apetitas auga bevalgant“. Antrajame ketvirtyje Gruzdžių komanda ėmėsi „Fenikso“ triuškinimo ir ketvirtį laimėjo 26:12, o pirmąją rungtynių pusę – 51:33. Prasidėjus trečiajam ketvirčiui, situacija aikštelėje nepasikeitė. Gruzdžių krepšininkai ir toliau triuškino „Feniksą“. Trečiąjį ketvirtį „Gruzdžiai-Tomers“ krepšininkai laimėjo rezultatu 33:13. Neturėdami ko prarasti, baigiamajame ketvirtyje „Fenikso“ krepšininkai pabandė kibti gruzdiškiams į atlapus. Ir tai davė rezultatų. Ilgą laiką kova vyko taškas į tašką ir tik pačioje pabaigoje „Feniksui“ pritrūko sėkmės ir ketvirtis buvo pralaimėtas 20:29.

Gruzdžių „Gruzdžiai-Tomers“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Egidijus Krasauskas, pelnęs 31 tašką, ir Haroldas Kreimeris, įmetęs 18 taškų.

Kuršėnų SK „Feniksas“ komandoje rezultatyviausi buvo: Vilius Kaubrė (24 taškai) ir Domantas Jakas (14 taškų).

Turnyrinėje lentelėje – vienvaldystė

Po ketvirtojo turo varžybų lygoje paaiškėjo vienvaldis lyderis – Ginkūnų „Ginkūnai“, kurie kol kas nepatyrė nė vieno pralaimėjo ir turi surinkę aštuonis taškus.

Antrąją-trečiąją vietas dalijasi Daugėlių „Fortūna“ ir Kuršėnų SK „Senukai“, turintys po septynis taškus ir patyrę po vieną pralaimėjimą.

Ketvirtąją-penktąją vietas dalijasi Gruzdžių „Gruzdžiai-Tomers“ ir Kuršėnų SK „Feniksas“, turintys po penkis taškus.

Surinkę keturis taškus, tačiau nepatyrę pergalės džiaugsmo, Kuršėnų „Fortūnos“ krepšininkai šešti.

Po keturių turų rezultatyviausių žaidėjų trejetuko viršūnėje išsilaikė Vilius Kaubrė iš Kuršėnų SK „Fenikso“, surinkęs 91 tašką, o per rungtynes vidutiniškai pelnantis po 22,8 taško.

Antroje vietoje laikosi „Ginkūnų“ komandos žaidėjas Ramūnas Neimantas, kuris yra surinkęs 84 taškus, o jo naudingumo balas vidutiniškai per rungtynes – 21 taškas.

Po ketvirtojo turo į trečiąją vietą pakilo Arnas Liulys iš Kuršėnų SK „Senukai“ komandos, surinkęs 79 taškus ir per rungtynes pelnantis po 19,8 taško.