Rajono neįgalieji rinkosi į ataskaitinę konferenciją   

Kuršėnuose įvyko Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijos ataskaitinė konferencija. Konferencijoje susirinko septynių padalinių iš Kuršėnų, Gruzdžių, Kužių, Aukštelkės, Kairių, Žadžiūnų ir Meškuičių atstovai.

Žadžiūnų ir Gruzdžių padalinių atstovai buvo atvežti ir parvežti neseniai gautu Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijos autobusu. Neįgalieji buvo labai patenkinti, jog nereikėjo samdyti automobilių dėl atvežimo į konferenciją. Visi neįgalieji išreiškė didžiulę padėką ir rūpestį Šiaulių rajono savivaldybei už paskirtas lėšas autobuso išlaikymui, o rajono meras Antanas Bezaras padėjo pasirūpinti autobuso laikymo vieta. Dabar bus galima neįgaliesiems padėti pasiekti savo padalinių dienos užimtumo veiklas tam panaudojant nuosavą autobusą.

Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijoje vykdomas sveikatos projektas. Projekte yra numatyti masažai ir paskaitos, todėl šioms veiklos irgi pasitarnaus minėtas autobusas. Taip pat Neįgaliųjų draugija turi tris moterų ansamblius, dramos būrelius, kuriems jau seniai reikalingas autobusas.

Apie Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijos veiklą susirinkusiems išsamų pranešimą perskaitė Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė Elena Kačinskienė. Ji pasidžiaugė, jog neįgalieji turi galimybę pasidalinti gerąja patirtimi su išradingiausiais Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijos padaliniais: Kairiuose (vadove Alma Jankauskaitė), Aukštelkėje (vadovė Violeta Budreckienė), Kuršėnuoe (vadovė Nijolė Stonkienė) Gruzdžiuose (vadovė Julita Stanislava Dijokienė). Iš gautų projektinių lėšų nupirktos aprangos moterų ansambliams.

Minėtoje ataskaitinėje konferencijoje buvo įteiktos dovanėlės Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijos padalinių pirmininkams, moterų ansamblių vadovėms ir kitiems aktyviausiems Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijos nariams.

Elena Kačinskienė ir visi konferencijos dalyviai liko sužavėti Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro meno kolektyvų pasirodymu. Taip pat koncertavo Kuršėnų padalinio moterų ansamblis „Svaja“. Konferencijoje padėkota meno kolektyvų vadovams: Birutei Lazdauskytei, Danutei Streckienei, Rasai Zelbienei, Kristinai Lučinskaitei, Lionei Klemanskienei.

„Tikimės, jog mūsų Šiaulių rajono savivaldybė ir Šiaulių rajono neįgaliųjų draugija tęs suplanuotus darbus,“ – pažymėjo Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė Elena Kačinskienė.

Konferencijos dalyvius pasveikino rajono vicemeras Algis Mačiulis.

Zigmas RIPINSKIS

Total
0
Dalinasi
Related Posts