Edukacinė mokytojų išvyka „Išmaniųjų įrenginių valdymas, programėlių diegimas Palonų daugiafunkciame centre“

Ilgalaikės programos “Skaitmeninių įrankių naudojimo galimybės ugdymo proceso organizavimui“ VI modulis

Radviliškio rajono Palonų daugiafunkciame centre bazilioniškius pasitiko jo direktorė – Rita Gramatė ir nemažas centro darbuotojų būrys. Po edukacinių užsiėmimų ir pažinties su Palonų DC edukacinėmis erdvėmis vyko šiltas svečių iš Bazilionų MDC ir šeimininkų bendravimas, pasidalinimas patirtimi. Bazilioniškius nudžiugino mokinių spektaklis Kalėdine tematika.

Po užsiėmimų Palonų daugiafunkciame centre Bazilionų MDC mokytojų edukacinė išvyka tęsėsi Pakiršinio dvare, dalyvaujant Radviliškio rajono savivaldybės etninės kultūros ir amatų centre organizuojamose edukacinėse programose, kurios išsaugo tautos sukurtas vertybes, gyvąsias tradicijas, tradicinius amatus.

Edukacinio užsiėmimo metu bazilioniškiams buvo priminta žvakės atsiradimo istorija, su žvakėmis susiję papročiai, natūralaus bičių vaško žvakių liejimo technologijos ir būdai. Praktinio užsiėmimo metu žvakelę susisukome iš natūralaus bičių vaško plokštelės, mokėmės lieti žvakę, karštą vašką pilant ant dagties. Edukacinę programą vedė Baisogalos kultūros centro folkloro ansamblis ,,Dainoriai” ir Radviliškio rajono savivaldybės etninės kultūros ir amatų centro darbuotoja Elžbieta, kuri supažindino ir su Pakiršinio dvaro istorija, suteikė galimybę apžvelgti dvaro salių ekspozicijas. Su „Dainoriais“ drauge dainavome liaudiškas dainas, sukomės nuotaikingų šokių žingsneliu.                                                                               

Jūratė Formanskė

Bazilionų mokykla – daugiafunkcis centras

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Ieškomas vyras

Šiaulių apskrities policija ieško be žinios dingusio Mindaugo Mackevičiaus, (gim. 1976 m.), kuris 2014-11-21 išėjo iš namų ir…