Rajono bėgikai šeštajame Kauno maratone 

Kauno senamiestyje, Rotušės aikštėje, buvo duotas startas šeštajam Kauno maratonui. Į šias varžybas susirinko gausus bėgikų būrys iš visos Lietuvos ir kitų šalių. Varžybose startavo ir dvidešimt vienas Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas“ bei Kuršėnų sporto mokyklos bėgikas.

Oras buvo karštas: kaitriai švietė saulutė, nesimatė nei vieno debesėlio, buvo tvanku, temperatūra siekė apie 28 laipsnius šilumos pavėsyje. Dalyviai varžėsi penkiuose nuotoliuose: 42,195, 21,098, 10, 5 ir 1,5 kilometro.

Maratono (42,195 kilometro) distancijoje startavo Tadas Baranauskas. Jis nuotolį įveikė per 3.23,30 valandos ir užėmė 25 vietą tarp vyrų.

Pusės maratono (21,098 kilometro) nuotolyje startavo keturi mūsiškiai. Aurimas Rimkus šį nuotolį įveikė per 1.15,43 valandos ir užėmė ketvirtąja vieta tarp vyrų, o Lietuvos pusmaratonio čempionate jis pasidabino bronzos medaliu. Remigijus Zalumskis šiame nuotolyje sugaišo 1.23,59 valandos ir pelnė devynioliktą vietą tarp vyrų, o Nerijus Križinauskas iškovojo šešiasdešimt devintąją (rezultatas 1.36,47 valandos). Toje pačioje distancijoje tarp vyrų, gimusių 1949-1958 metais, Adolfas Križinauskas finišavo šeštas (rezultatas 2.09,29 valandos).

10 kilometrų distancijoje (realiai apie 10,2 kilometro) trečia tarp moterų parbėgo Dalia Lukošienė (rezultatas 41,37 minutės).

Tame pačiame nuotolyje tarp vyrų antras finišo liniją kirto Justinas Križinauskas (rezultatas 34,10 minutės), o Arnas Lukošaitis buvo keturioliktas (rezultatas 40,23 minutės).

5 kilometrų nuotolyje dešimtą vietą tarp moterų užėmė Renata Macijauskienė.

1,5 kilometro distancijoje pirmas finišavo Eimantas Zanizdra, antras parbėgo Mikas Montvilas. Taip pat šį nuotolį įveikė Klaudijus Kačkis, Matas Baura, Dominykas Zanizdra, Žygimantas Vaitekaitis, Brajanas Gutierrez Pažėra, Emilija Gegeckaitė, Kornelija Šimkevičiūtė, Agnė Vrubliauskaitė, Rimantė Tamašauskaitė ir Gabrielė Klemenytė. Šiame nuotolyje laikai oficialiai fiksuojami nebuvo ir nugalėtojai apdovanojami nebuvo.

Visiems, sėkmingai įveikusiems nuotolius, buvo įteikti atminimo medaliai su renginio simbolika (kuo ilgesnis nuotolis, tuo didesnis medalis), medžiaginiai maišeliai su pupelėmis ir javainiais.

„Kuršėnų krašto žinių“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Vasara su karatė

Antrus metus iš eilės karatistai vasarą palydėjo stovyklaudami. Kaip ir pernai, Kuršėnų Kyokushin karatė klubo DAO treneriai Vygandas…