Rajone lankėsi Seimo pirmininkas 

Rajone apsilankęs Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis Kužiuose susitiko su seniūnais.

 Rajone svečiavęsis Seimo pirmininkas lankėsi baldų gamybos įmonėje, mokykloje, susitiko su rajono seniūnais.

Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis atvyko kartu su pirmąja pavaduotoja Rima Baškiene bei Šiaulių krašto bičiulių parlamentinės grupės nariais – Juozu Rimkumi ir Arūnu Gumuliausku.

Pirmiausiai apsilankyta Aukštelkėje įsikūrusioje UAB „Grafų baldai“. Čia svečius sutiko Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras ir administracijos direktorius Gipoldas Karklelis.

Apie įmonės veiklą papasakojo ir gaminius pristatė UAB „Grafų baldai“ vadovas Žydrūnas Grinius.

Anot Ž. Griniaus, antrą dešimtmetį gyvuojančioje įmonėje šiuo metu dirba 180 darbuotojų. Gaminami baldai turi platų pripažinimą ir yra eksportuojami į užsienio šalis. Modernūs baldai praeitą savaitę buvo pristatyti Bristolio (Didžioji Britanija) tarptautinėje baldų parodoje ir buvo gerai įvertinti.

Šiaulių rajono savivaldybės vadovai pasiūlė svečiams apžiūrėti ką tik įrengtą modulinį korpusą Aukštelkės mokykloje-daugiafunkciame centre. Savivaldybės administracijos direktorius G. Karklelis pažymėjo, jog tai yra naujovė. Tokie moduliniai korpusai greitai pastatomi ir padeda spręsti patalpų trūkumo problemą mokyklose. Ypač jie plačiai naudojami kaimyninėje Latvijoje.

Seimo pirmininkas V. Pranckietis palinkėjo laimingos vaikystės šiose patalpose žaidžiantiems vaikams ir padovanojo simbolinę dovanėlę.

Kužių seniūnijos salėje svečiai susitiko su Šiaulių rajono seniūnijų seniūnais. Seimo pirmininkas V. Pranckietis papasakojo apie Seimo darbą, ruošiamus įstatymų projektus.

Seimo pirmininko pirmoji pavaduotoja Rima Baškienė V. Pranckiečiui įteikė albumą apie Kurtuvėnuose vykstantį Klojimo teatrų festivalį, o  Seimo pirmininkas seniūnams padovanojo po valstybinę vėliavą, kurios bus iškeltos iškilmingos Vasario 16-osios proga.

Zigmas RIPINSKIS

Total
0
Dalinasi
Related Posts