KLI LT, UAB dovanoja planšetinį kompiuterį

Telekomunikacijų paslaugas teikianti bendrovė KLI LT, UAB jau ne pirmi metai aktyviai dalyvauja miestų šventėse: vasarą kartu su miestelėnais ir svečiais linksminosi Mažeikių „XV Žemaičių dūdų“ šventėje, dalyvavo Plungės miesto šventėse, taip pat Tauragėje vykusiame renginyje „Tauro ragas 2017“, o rugsėjo antrąjį savaitgalį sveikino Kėdainius su 645-uoju gimtadieniu.

Renginių metu buvo galima dalyvauti žaidime ir laimėti KLI LT, UAB įsteigtą dovaną – planšetinį kompiuterį. Jį laimėjo gerbiama Danutė iš Mažeikių. Siaučiant telefoniniams sukčiams, ponia ne iškart patikėjo, kad yra laimėtoja, skambino į KLI LT, UAB klientų aptarnavimo skyrių pasitikslinti, ar tikrai yra laukiama. Jos laukė ne tik skyriaus administratorės, bet ir KLI LT, UAB direktorius Linas Prušinskas, kuris palinkėjo, kuo greičiau prisijungti prie gausaus KLI LT, UAB klientų būrio, kad galėtų maksimaliai išnaudoti dovanos galimybes.

„Stengiamės išlaikyti vienas mažiausių paslaugų kainų rinkoje, kad internetas ir televizija nebūtų prabangos prekė. Mes atviri naujovėms, nuolat siekiame tobulėti, kad klientams teiktume aukštos kokybės paslaugas už mažiausią galimą kainą. Tikime, kad mūsų pasirinktas kelias teisingas. Jau skaičiuojame aštuonioliktus įmonės gyvavimo metus, o paslaugas teikiame net devyniuose Lietuvos rajonuose: Mažeikių, Telšių, Plungės, Jurbarko, Kėdainių, Kauno, Akmenės, Kuršėnų ir Tauragės“, – pabrėžė įmonės direktorius.

KLI LT, UAB klientai gali mėgautis daugiau nei 80 atsisukančios skaitmeninės televizijos programų ir naudotis net iki 1Gb/s spartos šviesolaidiniu internetu.

Rasa MONTVYDAITĖ

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts