Po penktojo turo pasikeitė lyderiai

Šiaulių rajono vyrų mėgėjų krepšinio lygos (ŠRVMKL) 2017-2018 metų reguliariame sezone po penkių turų pasikeitė lyderiai. Yra pokyčių ir geriausiųjų žaidėjų trejetuke.

Penktojo turo rezultatai

Praėjusią savaitę buvo sužaistos penktojo turo rungtynės.

Kuršėnų SK „Kuršėnų senukai“ rezultatu 131:42 tiesiog nušlavė iš savo kelio Kuršėnų „Fortūnos“ komandą. Pirmąjį kėlinuką Kuršėnų SK „Kuršėnų senukai“ įmetė 36 taškus, o varžovai vos du. Antrasis kėlinukas baigėsi rezultatu 34:10, o pirmoji rungtynių pusė – 70:12. Trečiajame kėlinuke ir vėl dominavo „Senukai“, įveikę varžovus 32:10. Paskutiniame kėlinuke „Fortūna“ pagaliau atsigavo ir pabandė aršiau pasipriešinti, todėl pralaimėjo vos devynių taškų persvara – 20:29. Nugalėtojams Dainius Brazys pelnė 44 taškus, po  19 taškų įmetė Alanas Vozbutas ir Egidijus Ralys. Iš pralaimėjusiųjų komandos daugiausia taškų – 21 – pelnė Raimondas Savickas, 7 taškus pelnė Aurimas Domkus.

Kitose rungtynėse Gruzdžių „Gruzdžiai“ rezultatu 82:42 sutriuškino Daugėlių „Flamingo“ krepšininkus. Beveik visos rungtynės vyko į vieną krepšį. Pirmasis kėlinukas buvo laimėtas rezultatu 18:7, antrasis – 19:10, trečiasis – 23:7. Tik ketvirtajame „Flamingas“ įgijo pagreitį ir varžovams iš Gruzdžių nusileido tik 18:22. Nugalėtojams Karolis Jasotis įmetė 26, o Justas Laimikis 21 tašką. Daugėlių „Flamingo“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Andrius Česnauskas (13 taškų) ir Marius Cikanavičius (12 taškų).

Kuršėnų „Kristalas-SM Feniksas“ be didelio vargo 92:63 įveikė Kuršėnų „Be talento“ komandą. Pirmuosius du kėlinukus „Kristalas-SM Feniksas“ varžovus įveikė vos 4-5 taškų skirtumu ir po pirmosios varžybų pusės pirmavo tik 9 taškais. Spurtą „Kristalas-SM Feniksas“ pradėjo prasidėjus trečiajam kėlinukui, kurį laimėjo dešimties taškų persvara. Neišimtis buvo ir paskutinis kėlinukas, kuris buvo laimėtas 11 taškų persvara. Kuršėnų „Kristalo-SM Fenikso“ pergalės „kalvis“ Gintaras Kukanauskas pelnė 34 taškus, Karolis Jonuška buvo antras pagal rezultatyvumą savo komandoje –12 taškų. Pralaimėjusiųjų komandoje rezultatyviausi  buvo Algirdas Navickas (24 taškai) ir Artūras Šimaitis (12 taškų).

Pasikeitė lyderiai

Po penktojo turo varžybų Kužių „Kužiai“ turnyrinės lentelės lyderio pozicijas užleido be pralaimėjimų reguliariame sezone žengiančiai Kuršėnų „Kristalo-SM Fenikso“ komandai, kuri turi surinkusi 8 taškus. Su septyniais taškais antrąją-trečiąją vietas dalijasi Kuršėnų SK „Kuršėnų senukai“ ir iš pirmosios vietos nukritę Kužių „Kužiai“. Trečiąją vietą kužiškiams lėmė įmestų per visų turų varžybas taškų skaičius. Kuršėnų „Kristalas-SM Feniksas“ per penkis turus įmetė 385, o „Kužiai“ – 361 tašką.

Surinkę po šešis taškus, Gruzdžių „Gruzdžiai“, Daugėlių „Flamingas“ ir Kuršėnų „Be talento“ dalijasi ketvirtąją-šeštąją vietas.

Septintojoje vietoje vos keturis taškus surinkusi Kuršėnų „Fortūna“.

Geriausiųjų žaidėjų trejetukas

Permainos ir geriausiųjų žaidėjų trejetuke.

Geriausiųjų žaidėjų pozicijos ir po šio turo neužleidžia Kuršėnų SK „Kuršėnų senukai“ žaidėjas Arnas Liulys, kuris per keturias rungtynes pelnė 94 taškus arba vidutiniškai po 23,5 taško per rungtynes.

Į antrąją vietą, surinkęs 89 taškus, iškopė Gruzdžių „Gruzdžiai“ žaidėjas Karolis Jasotis, kurio naudingumas 22,3 taško per rungtynes.

Trečiojoje vietoje, kaip ir po ketvirtojo turo, Kuršėnų SK „Kuršėnų senukai“ žaidėjas Egidijus Ralys – 75 taškai (vidutiniškai po 18,8 taško per rungtynes).