Pradėta nagrinėti Kuršėnuose įvykdytos juvelyrinių dirbinių ir kitų daiktų vagystės byla

Šiaulių apylinkės teismo Šiaulių rūmuose iš esmės pradėta nagrinėti baudžiamoji byla, kurioje 33 metų Kuršėnuose gyvenantis J. K. kaltinamas iš to paties miesto, gyvenamojo namo, pavogęs 8 700 eurų, didelį kiekį juvelyrinių dirbinių, alkoholinių gėrimų ir kitų daiktų. 21 kartą teistas kaltinamasis savo kaltę pripažįsta iš dalies.

Per teismo posėdį kaltinamasis J. K. prisipažino įvykdęs vagystę, tačiau nurodė, kad nesutinka dėl visų kaltinime išvardytų pavogtų daiktų. Kadangi teismas nusprendė pirmiausiai apklausti atvykusius liudytojus, kaltinimasis bus apklaustas kitame posėdyje. 

Nukentėjusiajam padaryta žala siekė 20 575 eurus. Dalis daiktų buvo rasti, todėl turtinė žala – 18 890 eurų. Per teismo posėdį nukentėjusysis pareiškė 5 000 eurų civilinį ieškinį dėl neturtinės žalos atlyginimo.  

J. K. kaltinamas 2020 metų birželio pradžioje, dienos metu, įvykdęs vagystę – atstūmęs neužrakinto plastikinio lango rėmą ir įsibrovęs į gyvenamąjį namą Kuršėnuose. Vyras kaltinamas iš namo pagrobęs didelį kiekį įvairių juvelyrinių dirbinių, antikvarinių daiktų, alkoholinių gėrimų ir 8 700 eurų. Iš viso už 20 575 eurų. 

Kitas posėdis numatytas rugsėjo 30 dieną. 

Nijolė Damulė

Šiaulių apylinkės teismo pirmininko padėjėja

(ryšiams su žiniasklaida ir visuomene)

Mob. 8 676 50 348

Faks. (8 41) 598 480

el. p.  nijole.damule@teismas.lt

https://siauliu.teismai.lt/
Total
0
Dalinasi
Related Posts