Popietė „Tie nueinantys metai…“ Kužiuose   

Saulėtą šeštadienio popietę Kužių seniūnijos ir Kultūros centro Gilaičių filialo Kužių salės kultūros darbuotojai pakvietė į popietę „Tie nueinantys metai“.

Tai tradicinis renginys, sukviečiantis nemažą būrį Kužių seniūnijos gyventojų, švenčiančių savo septyniasdešimties, aštuoniasdešimties ir devyniasdešimties metų jubiliejus.

Šiemet į šventę sugužėjo beveik trys dešimtys jubiliatų. Daugelį jų atlydėjo vaikai, giminės ar artimieji.

Susirinkusius pasveikino Kužių seniūnijos seniūnė Jolanda Rudavičienė. Ji garbaus amžiaus Kužių seniūnijos gyventojams linkėjo geros sveikatos ir ilgų gyvenimo metų, laimės jiems ir jų artimųjų šeimoms.

Jubiliatams įteiktos seniūnijos darbuotojų rankomis pagamintos simbolinės dovanėlės. Įteikdama kuklius pačių seniūnijos darbuotojų pagamintus sveikinimus, seniūnė pakalbino kiekvieną pasveikintąjį, skyrė dalelę savo dėmesio. Jubiliatai pasakojo apie savo jaunystės dienas, dalinosi patarimais apie sveiką ir laimingą gyvenimą, o 80-metį švenčianti mokytoja iš Verbūnų Akvilina Žadeikienė į susirinkusius prabilo savo pačios sukurtomis eilėmis.

Šventėje dalyvavęs Kužių parapijos kunigas Tomas Reinys pasveikino susirinkusius, pasidžiaugė, kad nepaisant visų per gyvenimą aplankiusių negandų ir sulaukę garbaus amžiaus jubiliatai noriai dalyvauja šventėse, dalinasi gera nuotaika.

Sveikinimus palydėjo Raudėnų liaudiškos muzikos kapelos „Jaunimėlis“ (vadovas Algis Aušbikavičius) kūriniai ir mergaičių dueto – Deimantės ir Kotrynos – dainos  (vadovė Loreta Aušbikavičienė).

Po šventės jubiliatai buvo pakviesti pasivaišinti arbata ir saldumynais, kartu pabendrauti.

Pasak Kužių seniūnės J. Rudavičienės, tokios šventės seniūnijoje tapo jau tradicija ir rengiamos jau ne vienerius metus.

„Nė karto neteko matyti, kad jubiliatai iš šventės išeitų blogos nuotaikos, paniurę. Šventėje jie tarsi atjaunėja, tarpusavyje randa bendrą kalbą, dalijasi prisiminimais, patirtais sunkiais išgyvenimais ir džiaugsmais“, – sakė seniūnė.

Pasibaigus renginiui, išlydėdami senolius, organizatoriai džiaugėsi jų švytinčiais ir tarsi pajaunėjusiais veidais, gera nuotaika.

„Kuršėnų krašto žinių“ inf.

Total
0
Dalinasi
Related Posts