Kerštas svetimomis rankomis?..

Dėl eismo saugumo į redakciją skambinęs susirūpinęs kuršėniškis bandė atkeršyti kaimynui, kuris nesutiko, kad šis atsivežtas malkas išverstų ant gatvės.

Skundas dėl akmenų

Į redakciją paskambinęs Kuršėnų miesto gyventojas piktinosi, kad nei seniūnija, nei policija nesiima jokių priemonių, kad užtikrintų saugų eismą Žiužmos gatvėje, o, ypač, Žiužmos ir Miško gatvių sankryžoje.

„Žiužmos gatvėje, ties 15-uoju namu ant žolyno jau keletą metų stovi pastatyti didoki akmenys. Mūsų gatvelė siaura, neasfaltuota, nėra šaligatvio. Ant žolyno sukrauti akmenys trukdo saugiai prasilenkti, į juos galima apibraižyti automobilį. Saugumo eismo dalyviams neprideda ir akmuo bei šiukšlių dėžė ties posūkiu iš Miško gatvės, nes sukant iš Žiužmos gatvės jie užstoja matomumą“, – aiškino skambinęs vyras.

Kuršėniškio teigimu, buvo kreiptasi ir į seniūniją, ir į policiją, tačiau niekam tai nerūpi ir problemos dėl eismo saugumo nemato.

Kilo įtarimų

Skambinęs vyriškis nepanoro prisistatyti, o mobilus telefonas nerodė skambinančiojo numerio. Paprašytas detaliau paaiškinti situaciją vyras net pyktelėjo: „Jeigu jūs nenorite padėti žmonėms, kreipsiuosi į televiziją“.

Bandant aiškintis, kur problema, kiek laiko stovi akmenys, kokio jie dydžio ir kur stovi, vyriškis rėžė: „Atvažiuosit ir pamatysit“.

Pavojaus nepastebėta

Redakcija apsilankė nurodytoje vietoje, tačiau pavojaus eismo saugumui nepastebėjo.

Žiužmos ir Miško gatvių sankryžoje mėtėsi keli akmenukai, kurie galėjo būti nuspirti nuo žolyno. Vienas iš jų buvo kiek didesnis.

Žiužmos gatvėje žolyne buvo sustatyti akmenys, tačiau jie jokiu būdu netrukdė važiuoti automobiliais, nes buvo tolokai nuo važiuojamosios dalies. Galima spėlioti, kad akmenis sodybos šeimininkas sustatė todėl, kad automobiliais nebūtų važinėjamas žolynas.

Prireikė seniūnaičio pagalbos

Pagalbos redakcija kreipėsi į Kuršėnų miesto seniūnijos Gedimino seniūnaitijos seniūnaitį Darių Simonavičių.

Kaip redakcijai vėliau pasakojo seniūnaitis, skundo priežastis – dviejų kaimynų konfliktas.

„Akmenys šiame žolyne stovi jau daugiau nei dešimtmetį ir niekam jie neužkliūdavo. Paaiškėjo, kad vienas iš kaimynų panoro atsivežti malkų, tačiau jas sukrauti kieme nenorėjo. Priežastis – gali atsirasti šiukšlių, pjuvenas sunku iššluoti iš žolynų. Todėl panoro jas sukrauti šalia tvoros, ant žolyno (anksčiau jis malkas sukraudavo gretimoje gatvelėje, tačiau šiemet joje vyksta remonto darbai). Tam pasipriešino kaimynai. Tarp jų buvo ir 15-ojo namo gyventojas. Įsižeidęs malkų pirkėjas ėmė skųsti kaimyną, o priežastį greit surado – akmenys vejoje“, – pasakojo seniūnaitis D. Simonavičius.

Ir pabaigai

Dėl žaliojoje vejoje padėtų akmenų apskundęs kaimyną vyriškis, galimai, atskleidė kitą problemą – kai kurių namų valdų tvoros beveik siekia važiuojamąją gatvės dalį ir jokių žolynų prieš tvorą, kur turėtų būti šaligatvis, nėra…

Saulius JUŠKEVIČIUS

Sauliaus JUŠKEVIČIAUS nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts