Policijos reidai gegužės mėnesį     

Lietuvos kelių policijos tarnyba paskelbė, kokios eismo saugumo užtikrinimo priemonės vyks gegužės mėnesį.

Gegužės mėnesį vyks pėsčiųjų ir dviratininkų saugumo užtikrinimo priemonės, kuriose dėmesys akcentuojamas į vairuotojų blaivumą ir su vairavimu nesusijusią veiklą.

Siekdami gerinti eismo saugumą ir mažinti avaringumą šalies keliuose, gegužės mėnesį policijos pareigūnai organizuos sustiprintas respublikines tikslines prevencines eismo kontrolės priemones.

Gegužės 25-29 dienomis – sustiprintą vairuotojų blaivumo ir apsvaigimo nuo narkotinių medžiagų kontrolę, transporto priemonių vairavimo, kai asmuo neturi teisės vairuoti ar kai iš vairuojančio asmens teisė vairuoti atimta, atvejų išaiškinimą ir kontrolę.

Iki gegužės 10 dienos – vairuotojų naudojimosi mobiliojo ryšio priemonėmis kontrolę, taip pat vairuotojų veiklos, nesusijusios su vairavimu, kontrolę.

Gegužės 14-20 dienomis – krovininių automobilių, autobusų, motociklų, pradedančiųjų vairuotojų kontrolę (Europos kelių policijos tinklo TISPOL priemonė vienu metu bus vykdoma Estijoje, Suomijoje, Didžiojoje Britanijoje, Lenkijoje, Vengrijoje, Belgijoje ir Vokietijoje);

Gegužės 21-31 dienomis – pėsčiųjų ir dviračių vairuotojų eismo saugumo užtikrinimo priemones. Bus vykdoma sustiprinta vairuotojų pareigų pėstiesiems ir pėsčiųjų bei dviratininkų pareigų vykdymo (Kelių eismo taisyklių V, VI ir VIII sk. nuostatų) kontrolė.

„Kuršėnų krašto žinių“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts