Po šeštojo turo vėl pokyčiai turnyrinėje lentelėje

Šiaulių rajono vyrų mėgėjų krepšinio lygos (ŠRVMKL) 2017-2018 metų reguliariame sezone po šešių turų permainos turnyro pirmajame trejetuke. Yra pokyčių ir geriausiųjų žaidėjų trejetuke.

Sužaisti šeštojo turo susitikimai

Praėjusią savaitę buvo sužaistos šeštojo turo rungtynės.

Daugėlių „Flamingas“ rezultatu 56:88 pralaimėjo Kuršėnų „Kristalo-SM Fenikso“ komandai.  Pirmąjį kėlinuką Kuršėnų „Kristalo-SM Fenikso“ komanda varžovus įveikė rezultatu 18:9, o antrąjį – 26:19. Po pirmosios rungtynių pusės įgytą 16 taškų skirtumą „Kristalo-SM Fenikso“ komanda padidino trečiajame, kurį laimėjo 27:15. Nors varžybų ketvirtajame kėlinuke „Flamingas“ pabandė pasipriešinti, tačiau spurtas nepavyko. „Kristalas-SM Feniksas“ ir vėl iškovojo pergalę 17:13.

Nugalėtojams daugiausia taškų pelnė Gintaras Kukanauskas (40) ir Edvinas Daunys (23). „Flamingo“ komandai daugiausia taškų pelnė Andrius Česnauskas (14), Arnas Deksnys (9).

Antrąjį pralaimėjimą patyrė Kuršėnų SK “Kuršėnų senukai”. Juos rezultatu 96:74 įveikė Gruzdžių „Gruzdžiai“. Pirmąjį kėlinuką „Gruzdžiai“ laimėjo rezultatu 22:11, o antrąjį – 28:20. Įgytą 19 taškų persvarą „Gruzdžiams“ pavyko padidinti dar ir trečiąjį kėlinuką, kurį jie laimėjo 20:15. Ketvirtąjį kėlinuką „Kuršėnų senukai“ įgijo antrąjį kvėpavimą. Tačiau laiko nebeužteko, nors kėlinuką ir laimėjo 28:26.

„Gruzdžiams“ Egidijus Krasauskas pelnė 32 taškus, Šarūnas Bernotas – 20. Kuršėnų SK “Kuršėnų senukai” komandai daugiausia taškų pelnė Arnas Liulys (24), Dainius Brazys (20).

Kužių „Kužiai“ sutriuškino Kuršėnų „Be talento“ ekipą rezultatu 108:62. Visą varžybų laiką rungtynės vyko į „vieną krepšį“. Pirmasis kėlinukas baigėsi rezultatu 23:11, o antrasis – 28:15 Kužių komandos naudai. Trečiąjį kėlinuką laimėję rezultatu 31:16, kužiškiai įgijo dar didesnę persvarą. Todėl ketvirtajame žaidė atsipalaidavę, tačiau jį laimėjo rezultatu 26:21.

Daugiausia taškų „Kužiams“ pelnė Sigitas Šapas (21), Edvinas Ožemblauskas (17), o Kuršėnų „Be talento“ ekipoje rezultatyviausi buvo  Artūras Šimaitis pelnęs 15 taškų, Robertas Štitilis – 12.

Permainos turnyrinėje lentelėje

Po šeštojo turo varžybų ir toliau pirmojoje vietoje be pralaimėjimų reguliariame sezone žengianti Kuršėnų „Kristalo-SM Fenikso“ komanda, kuri turi surinkusi 10 taškų.

Su devyniais taškais jai ant kulnų mina  Kužių „Kužiai“.

Trečiąją-ketvirtąją vietas, surinkę po 8 taškus, dalijasi Kuršėnų SK „Kuršėnų senukai“ ir Gruzdžių „Gruzdžiai“. Trečiąją vietą kuršėniškiams lėmė įmestų taškų skaičius. Kuršėnų SK „Kuršėnų senukai“ per šešis turus įmetė 469, o „Gruzdžiai“ – 389 taškus.

Surinkę po septynis taškus, Daugėlių „Flamingas“ ir Kuršėnų „Be talento“ dalijasi penktąją-šeštąją vietas.

Septintojoje vietoje keturis taškus surinkusi Kuršėnų „Fortūna“.

Geriausiųjų žaidėjų trejetukas

Permainos ir geriausiųjų žaidėjų trejetuke. Jame pasirodė ir nauji veidai.

Geriausiųjų žaidėjų pirmosios pozicijos ir po šio turo neužleidžia Kuršėnų SK „Kuršėnų senukai“ žaidėjas Arnas Liulys, kuris jau pelnė 118 taškų arba vidutiniškai po 23,6 taško per rungtynes.

Į antrąją vietą, surinkęs 102 taškus, iškopė Kuršėnų „Kristalo-SM Fenikso“ komandos žaidėjas Gintaras Kukanauskas, kurio naudingumas 20,4 taško per rungtynes. Jis jau antrose rungtynėse iš eilės pelno po daugiau nei 30 taškų.

Trečiojoje vietoje Gruzdžių „Gruzdžiai“ žaidėjas Karolis Jasotis – 90 taškų (vidutiniškai po 18 taškų per rungtynes).