SK „Senukai“ šventė pergalę trečius metus iš eilės

Praėjusį savaitgalį paaiškėjo rajono vyrų mėgėjų krepšinio lygos 2019-2020 metų 12-ojo sezono varžybų nugalėtojas. Lygos čempionu trečius metus iš eilės tapo Kuršėnų „SK Senukų“ komanda.

Pusfinaliai verti finalų

Sušvelninus Covid-19 suvaržymus, į krepšinio aikšteles grįžo sportininkai. Prieš tris mėnesius laikinai sustabdytas Šiaulių rajono vyrų mėgėjų krepšinio lygos sezonas baigtas finalo ketverto varžybomis Kuršėnuose. Reguliariajame sezone sužaistos 36 rungtynės.

Po reguliariojo sezono teisę jame dalyvauti iškovojo ir pusfinalyje susitiko du Kuršėnų sporto klubai – „Senukai“ ir „Feniksas“. Po ypač atkaklios kovos pergalę rezultatu 78:71 iškovojo „Senukai“ ir žengė į lygos finalo kovą dėl nugalėtojų titulo. Pirmasis ketvirtis baigėsi lygiosiomis 18:18. Antrąjį ketvirtį (21:19) ir pirmąją rungtynių pusę (39:37) laimėjo SK „Senukai“. Trečiąjį ketvirtį „Feniksas“ buvo pajėgesnis ir jį laimėjo 18:17. Pajutę priešininkų alsavimą į nugarą ir grėsmę nepatekti į finalinę kovą dėl pirmosios vietos „Senukų“ krepšininkai susiėmė į rankas ir paskutinįjį ketvirtį išplėšė pergalę 22:16.

„Senukų“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Vytautas Kanišauskas (26 taškai) ir Ovidijus Medišauskas (16 taškų).

SK „Feniksas“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Edvinas Daunys (24 taškai) ir Vilius Kaubrė (14 taškų).

Kitame pusfinalyje susitiko antroje vietoje buvę „Ginkūnai“ ir trečiąją vietą reguliariajame čempionate užėmę „Gruzdžiai-Tomers“. Įdomias ir atkaklias rungtynes rezultatu 73:64 laimėjo „Ginkūnai“ ir pateko į kovą dėl pirmosios vietos.

Pirmąjį ketvirtį pergalę šventė Ginkūnų krepšininkai, įveikę varžovus rezultatu 25:10. Ir tai buvo pergalę lėmęs rezultatas, nes antrąjį ir trečiąjį ketvirčius pergalę šventė „Gruzdžiai-Tomers“ 16:15 ir 22:16. Ketvirtajame ketvirtyje sėkmė lydėjo „Ginkūnus“ 17:16, kurie šventė pergalę ir rungtynėse.

Rezultatyviausiai tarp nugalėtojų komandos žaidė Linas Stankus, įmetęs 21 tašką, ir Martynas Matulaitis, pelnęs 15 taškų.

„Gruzdžiai-Tomers“ komandoje Haroldas Kreimeris įmetė 19 taškų, Šarūnas Bernotas – 14 taškų.

Kova dėl trečios vietos

Dėl mažosios taurės susitiko jauna ir ambicinga „Fenikso“ ir patirties turinti „Gruzdžių-Tomers“ komandos. Reto grožio rungtynėse 73:70 nugalėjo patirtis.

Atkakliose varžybose pirmajame ketvirtyje pergalę rezultatu 19:15 šventė „Fenikso“ krepšininkai. Antrąjį ketvirtį dešimties taškų skirtumu 21:11 laimėjo „Gruzdžiai-Tomers“. Ir tai buvo pergalę lėmęs rezultatas. Trečiasis ketvirtis baigėsi lygiosiomis 17:17, o ketvirtajame pergalę rezultatu 23:20 šventė „Feniksas“, tačiau to nepakako norint laimėti trečiąją vietą.

„Fenikso“ komandoje Edvinas Daunys pelnė 21 tašką, o Arijus Auškalnis – 17.

„Gruzdžiai-Tomers“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Edvinas Krasauskas (22 taškai) ir Šarūnas Bernotas (19 taškų).

Paaiškėjo lygos nugalėtojas

Finale jėgas aiškinosi dvi reguliariojo sezono lyderės – SK Senukai“ ir „Ginkūnai“. Rungtynes rezultatu 90:84 laimėjo „Senukai“ ir trečią kartą iš eilės tapo Šiaulių rajono vyrų mėgėjų krepšinio lygos čempionais.

Pirmąjį ketvirtį kova vyko taškas į tašką ir jis baigėsi lygiosiomis 22:22. Antrąjį ketvirtį pergalę rezultatu 22:19 šventė „Senukai“. Po ilgosios pertraukos „Senukai“ trečiajame ketvirtyje tiesiog nušlavė „Ginkūnų“ krepšininkus nuo žemės , o tiksliau – aikštės, paviršiaus, kaip koks uraganas, laimėję jį rezultatu 33:15. Gavę tokį spyrį į minkštą vietą, „Ginkūnai“ tarsi pajuto antrąjį kvėpavimą ir ketvirtąjį ketvirtį šventė pergalę 28:13, tačiau pergalei finale ir lygos varžybose to neužteko.

SK „Senukai“ komandoje rezultatyviausiai žaidė: Arnas Liulys, įmetęs 29 taškus, bei Vytautas Kanišauskas ir Saulius Mikalauskas, pelnę po 16 taškų.

„Ginkūnų“ komandoje daugiausia taškų pelnė Mantas Barčas (21 taškas) ir Giedrius Vaišys (18 taškų).

Finalinėse varžybose rezultatyviausiu žaidėju tapo Kuršėnų sporto mokyklos neformaliojo švietimo mokytojas Arnas Liulys, ypač aktyviai dirbęs su savo auklėtiniais nuotoliniu būdu. Lyderis finale pelnė 29 taškus.

Šiaulių rajono administracijos švietimo ir sporto skyriaus vedėja Judita Šertvytienė bei Kuršėnų sporto mokyklos direktorė Ilona Vaičiulienė apdovanojo šių metų lygos geriausiuosius.

Reguliariojo sezono rezultatyviausiu žaidėju tapo „Ginkūnų“ komandos žaidėjas Ramūnas Neimantas, per sezoną į varžovų krepšį įmetęs 244 taškus.

Išrinktas finalinio ketverto MVP (simbolinis geriausiųjų penketas). Į jį pateko: Egidijus Krasauskas (Gruzdžių „Gruzdžiai-Tomers“), Edvinas Daunys (Kuršėnų SK „Feniksas“), Mantas Barčas (Ginkūnų „Ginkūnai“), Vytautas Kanišauskas (Kuršėnų SK „Senukai“) ir Arnas Liulys (Kuršėnų SK „Senukai“).

Rimantas PETRAVIČIUS

Organizatorių nuotr.

Zigmo RIPINSKIO nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts