Po septintojo turo vėl pokyčiai turnyrinėje lentelėje

Šiaulių rajono vyrų mėgėjų krepšinio lygos (ŠRVMKL) 2017-2018 metų reguliariame sezone po septynių turų permainos turnyro pirmajame trejetuke. Yra pokyčių ir geriausiųjų žaidėjų trejetuke.

Septintojo turo susitikimuose triženkliai rezultatai

Praėjusią savaitę buvo sužaistose septintojo turo rungtynėse nugalėtojai savo varžovus įveikė triženkliais rezultatais. Gruzdžių „Gruzdžiai“ 102:63 įveikė Kuršėnų „Fortūną“.

Pirmąjį kėlinuką gruzdiškiai gana lengvai „pasivaikščiojo“ po priešininkų krepšiu ir „Fortūną“ įveikė 19:13. Pamiršę budrumą antrajame kėlinuke vos nebuvo nubausti, nes „Fortuna“ mėtė taikliau ir pralaimėjo vos dviejų taškų skirtumu – 23:21. Pirmoji rungtynių pusė buvo laimėta rezultatu 42:34. Po pertraukos „Gruzdžių“ komanda susiėmė ir trečiąjį kėlinuką laimėjo 35:14. Per daug priartėti varžovams jie neleido ir ketvirtąjį kėlinį, kurį laimėjo 23:15.

Trečiąjį pralaimėjimą patyrė Kuršėnų SK „Kuršėnų senukai“. Juos rezultatu 115:99 įveikė reguliariojo sezono pirmosios pusės lyderiai Kuršėnų „Kristalas-SM Feniksas“. Nors pirmasis kėlinukas žadėjo sensaciją – „Kuršėnų senukai“ varžovus įveikė 30:25. Antrąjį kėlinuką „Kristalas-SM Feniksas“ parodė savo žaidimą ir nugalėjo „Kuršėnų senukus“ rezultatu 35:24, o pirmąją rungtynių pusę laimėjo 60:54. Iniciatyvos „Kristalas“ jau nepaleido iš rankų visą antrąją žaidimo pusę –trečiąjį kėlinuką laimėjo 28:24, o ketvirtąjį – 27:21.

Kužių „Kužiai“ rezultatu 108:69 įveikė Daugėlių „Flamingą“. Kužiškiai varžovus triuškino visus kėlinukus. Pirmąjį jie laimėjo rezultatu 23:12, antrąjį – 29:17, trečiąjį – 33:23, o ketvirtąjį – 23:17.

Permainos turnyrinėje lentelėje

Po septintojo turo varžybų ir toliau pirmojoje vietoje be pralaimėjimų reguliariame sezone žengianti Kuršėnų „Kristalo-SM Fenikso“ komanda, kuri turi surinkusi 12 taškų.

Su vienuolika taškų jai ant kulnų mina  Kužių „Kužiai“.

Trečiojoje vietoje, atsikratę dvivaldystės ir surinkę10 taškų, Gruzdžių „Gruzdžiai“.

Ketvirtojoje vietoje Kuršėnų SK „Kuršėnų senukai“, kurie turi surinkę 9 taškus.

Surinkę aštuonis taškus Daugėlių „Flamingo“ krepšininkai penktoje vietoje, o Kuršėnų „Be talento“ komanda su septyniais taškais – šeštoje vietoje.

Septintojoje vietoje penkis taškus surinkusi Kuršėnų „Fortūna“.

Geriausiųjų žaidėjų trejetukas

Permainos ir geriausiųjų žaidėjų trejetuke. Po šio turo pirmąją ir antrąją vietas užimantys žaidėjai apsikeitė vietomis.

Geriausiųjų žaidėjų pirmąją poziciją Kuršėnų SK „Kuršėnų senukai“ žaidėjas Arnas Liulys, kuris jau pelnė 130 taškų arba vidutiniškai po 21,7 taško per rungtynes, po šio turo užleido Kuršėnų „Kristalo-SM Fenikso“ komandos žaidėjui Gintarui Kukanauskui, surinkusiam 137 taškus ir kurio naudingumas 20,4 taško per rungtynes. Jis jau trečiose rungtynėse iš eilės pelno po daugiau nei 30 taškų.

Trečiojoje vietoje lieka Gruzdžių „Gruzdžiai“ žaidėjas Karolis Jasotis, kurio sąskaitoje 109 taškai (vidutiniškai po 18,2 taško per rungtynes).