PIRMĄ KARTĄ ISTORIJOJE ŠUNYS IŠĖJO Į GATVES PROTESTUOTI PRIEŠ ŽIAURŲ ELGESĮ SU GYVŪNAIS

Šunys suvienija jėgas kartu su „The Body Shop“ ir „Cruelty Free International“ tam, kad kosmetikos bandymai su gyvūnais būtų uždrausti visame pasaulyje. Kampanijos tikslas – paskatinti Jungtines Tautas priimti rezoliuciją, uždraudžiančią žiaurius kosmetikos bandymus, dėl kurių kasmet žūsta daugiau nei 500 000 gyvūnų. „The Body Shop“ ir „Cruelty Free International“ kviečia visas gyvūnams draugiškas kompanijas prisijungti prie šios pasaulinės akcijos. Baltijos šalyse surinkta 44580 balsų, kuriais pasisakoma prieš bandymus su gyvūnais kosmetikos sektoriuje

Šiandien Niujorke prie Jungtinių Tautų būstinės vyko pirmasis pasaulyje gyvūnų protestas.

 Protestas, kuriame dalyvavo 8 skirtingų veislių šunys, yra dalis tarptautinės grožio kompanijos „The Body Shop“ ir gyvūnų apsaugos organizacijos „Cruelty Free International“ kampanijos „Forever against animal testing“ dalis. Gyvūnai buvo papuošti kampanijos plakatais, bandanomis ir protesto ženklais.

Prie „The Body Shop“ ir „Cruelty Free International“ prisijungė žymus naminių gyvūnų fotografas @TheDogist, kuris jau anksčiau išreiškė savo paramą kampanijai Kanadoje bei Jungtinėse Valstijose, ir „Instagram“ žvaigždė @louboutinanyc.

Protesto tikslas yra atkreipti dėmesį į šokiruojantį faktą – tai, kad 80 % pasaulio valstybių vis dar neturi įstatymo, draudžiančio kosmetikos bandymus su gyvūnais, ir paraginti vartotojus prisidėti prie kampanijos pasirašant pasaulinę peticiją http://www.foreveragainstanimaltesting.com.

Kai tik peticija surinks 8 milijonus parašų, „The Body Shop“ pristatys ją Jungtinėms Tautoms, kviesdama priimti tarptautinę konvenciją uždrausti kosmetikos bandymus su gyvūnais ir apsaugoti milijonus gyvūnų visame pasaulyje. Praeitą savaitę kompanija susitiko su Jungtinių Tautų atstovais aptarti tolesnius žingsnius.

Per pastaruosius 6 mėnesius buvo surinkti 4,1 milijonai parašų. Tai yra didžiausia istorijoje peticija prieš kosmetikos bandymus su gyvūnais. „The Body Shop“ ir „Cruelty Free International“ kviečia visas kompanijas, kurios yra prieš bandymus su gyvūnais, prisijungti prie paramos peticijai ir aprūpina jas bei jų darbuotojus reikalinga medžiaga.

2017 metų rugsėjį gyvūnams draugiška brazilų tarptautinė grožio kompanija „Natura“ perpirko „The Body Shop“ iš „L’Oreal“. Kompanijai „Natura“ priklausanti įmonė „Aesop“ nuo šiandien oficialiai prisijungia prie „Forever against animal testing“ akcijos.

„The Body Shop“ tarptautinių kampanijų vadovė Jessie Macneil-Brown sako: „Mes, dirbantys kompanijoje „The Body Shop“, karštai tikime gyvūnų gerove ir esame prieš kosmetikos bandymus su gyvūnais. Šuo yra stiprus mūsų „Forever against animal testing“ simbolis, štai kodėl šie naminiai gyvūnai padeda mums sutvirtinti ryšius su žmonėmis, kurie taip pat yra prieš žiaurų elgesį su gyvūnais. Šis unikalus protestas yra mūsų didelės ambicijos – užbaigti kosmetikos bandymus visame pasaulyje – simbolis. Mes kviečiame kiekvieną žmogų, kiekvieną kompaniją ir visas vyriausybes prisijungti prie šios kampanijos ir padėti mums užbaigti tai, ką pradėjome.“

„Cruelty Free International“ vadovė Michelle Thew sako: „Šiandienos protestas siunčia ypatingai stiprią žinią mūsų klientams ir viso pasaulio kompanijoms – mums reikia jūsų pagalbos. Jau pasiekta tiek daug dėl kosmetikos bandymų su gyvūnais uždraudimo, bet vis dar daug dalykų reikia nuveikti. Mes norime paraginti visas kompanijas, kurios yra prieš bandymus su gyvūnais, prisijungti prie šios kampanijos ir paraginti savo klientus prisijungti taip pat. “

@TheDogist fotografas Elias Friedman sako: „Aš prisijungiau prie „The Body Shop“ kampanijos „Forever against animal testing“, vos tik ji prasidėjo, ir esu laimingas galėdamas būti čia, Niujorke, savo namuose bei dalyvauti pirmajame pasaulyje gyvūnų proteste. Protestuojantys šunys atstovauja visiems gyvūnams ir primena mums, kodėl kosmetikos bandymai su gyvūnais turėtų būti uždrausti kartą ir visiems laikams.“

Apie nuotraukas

Nuotraukos darytos Niujorke 10 valandą ryte vietos laiku dalyvaujant profesionaliam šunų dresuotojui ir veterinarams. Proteste dalyvavusiems gyvūnams suteikta nepriekaištinga priežiūra. Protesto eiga ir veiksmai aptarti su „Rational Animal“ bei „Cruelty Free International“ atstovais užtikrinant, kad gyvūnams nebūtų sukeltas joks stresas.

 Apie „The Body Shop“

„The Body Shop“, pasaulinė grožio kompanija, įkurta 1976 m. Anitos Roddick. Pirmoji parduotuvė atidaryta Anglijoje, Braitono mieste. „The Body Shop“ siūlo aukštos kokybės, gamtos įkvėptas, darniai ir etiškai sukurtas odos, plaukų ir makiažo priemones. „The Body Shop“ tiki, kad verslas gali būti gėrio skleidėjas, ir ši mintis yra pagrindinė kompanijos varomoji jėga. Šiuo metu yra daugiau negu 3000 parduotuvių 60 pasaulio šalių.

Apie „Cruelty Free International“:

„Cruelty Free International“ yra lyderiaujanti gyvūnų apsaugos kompanija, siekianti sukurti pasaulį, kuriame niekas nenorėtų ir netikėtų būtinybe naudoti gyvūnus eksperimentams. Tai viena iš ilgiausiai dirbančių ir labiausiai gerbiamų gyvūnų apsaugos organizacijų, kurių profesionaliais patarimais vadovaujasi vyriausybės, žiniasklaida bei įvairios korporacijos.

Daugiau informacijos:

Elena Dumpienė

Elena.dumpiene@vipcommunications.lt

8 685 535 77

 

 

 

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts