Permainos Kužių bendruomenėje    

Ramų balandžio 9-osios vakarą Kužių bendruomenės nariai ir aktyvūs miestelio gyventojai rinkosi Kužių seniūnijos salėje, kur vyko bendruomenės ataskaitinis rinkiminis susirinkimas.

Bendruomenės nariai išklausė pirmininko Kęstučio Petrausko metinę ataskaitą apie nuveiktus darbus, vykusius renginius ir šventes bei  bendruomenės nariams ir kužiečiams organizuotas keliones. Bendruomenės nariai teigiamai vertino atliktus darbus, džiaugėsi gražėjančia ir turtėjančia miestelio aplinka.

Susirinkimo dalyviams buvo pagarsintas visuotiniam susirinkimui įteiktas prašymas atstatydinti jį iš VO „Kužių bendruomenė“ pirmininko pareigų. Kad ir nelabai noriai, bendruomenės nariai sutiko prašymą tenkinti. Kartu su bendruomenės pirmininku, dėl pasikeitusių aplinkybių atstatydinta ir bendruomenės taryba, todėl teko išsirinkti ne tik naują bendruomenės pirmininką, bet ir visą tarybą.

Kandidatų, kurie sutiktų vadovauti gausiai kužiečių bendruomenei, rasti nebuvo lengva, todėl labai džiaugiamės vienbalsiai išrinkta nauja Kužių bendruomenės pirmininke Irmina Mažeikiene.  Išrinkta ir nauja bendruomenės taryba, kurią sudaro aktyviausiai iki šiol dirbę ir talkinę  įvairiose veiklos srityse bendruomenės  nariai: Edvinas Averlingis, Gintarė Daniusevičiūtė – Vaitkevičienė, Ineta Labanauskienė, Roma Meinoriutė, Vida Zokienė, Rasa Lukauskienė, Kęstutis Petrauskas, Girmantas Petrauskas, Loreta Averlingienė, Regina Slabienė.

Susirinkime dalyvavusi  Kužių seniūnijos seniūnė Jolanda Rudavičienė padėkojo ilgamečiam bendruomenės pirmininkui Kęstučiui Petrauskui už puikų darbą ir įteikė asmeninę padėką. Naujai išrinktai pirmininkei įteikta rožių puokštė su  nuoširdžiais palinkėjimais ateičiai.

Seniūnė pasidžiaugė puikiai įrengtais Kužių bendruomenės namais už kuriuos kužiečiai dėkingi Šiaulių rajono savivaldybės vadovams, Kužių bendruomenės aktyvui ir kužiečiams, padėjusiems kas kuo gali. Bendruomenės nariams buvo pristatytas ir svarbiausias šių metų projektas „Laisvalaikis vasaros slėnyje“.  Tai būsimoji vieta kužiečių šventiniams renginiams ir laisvalaikiui organizuoti.

Regina SLABIENĖ

Total
0
Dalinasi
Related Posts