Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena

Paskutinį rugsėjo šeštadienio vakarą Bridų kultūros namuose įvyko koncertas, skirtas Tarptautinei pagyvenusių žmonių dienai. Labai džiaugiamės, kad paklausyti koncerto atvyko ne tik Bridiškiai, svečiai, bet ir Bridų senolių namų gyventojai.

Renginio vedančioji, kultūros renginių organizatorė Laura Baranauskienė pasveikino visus senjorus linkėdama jiems stiprios sveikatos, šiltų ir saulėtų dienų. Koncertą pradėjo ŠRSKC Bridų filialo kolektyvai. Pirmoji “Rudens valso sūkury” pianinu atliko Augustė Skudraitė (vad. L. Baranauskienė). Ypatingai charizmatišku pasirodymu publiką papirko atlikėjas, kompozitorius, vokalo pedagogas, muzikantas Vadimas Kamrazeris su savo žavinga žmona kino ir teatro aktore Jūrate Budriūnaite ir dukra Sofija.

Vėliau pasirodė Pakapės romansų atlikėjų grupė (vad. J. Muliarčikas) ir nuotaikinga Pakapės stilizuota kapela (vad. J. Muliarčikas). Koncertą užbaigė svečiai – Telšių rajono savivaldybės Žarėnų kultūros centro liaudiškos muzikos kapela “Žara” (vad. V. Petrauskas).

Koncerto metu veikė Radviliškio dailės mokyklos tapybos paroda. Džiaugiamės ir dėkojame visiems kas buvote ir kūrėte fantastišką laiką kartu.

Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centras

Total
0
Dalinasi
Related Posts