Perkeltame šeštajame ture SM „Feniksas“ diskvalifikacija   

Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokyklos sporto salėje vykęs perkeltas šeštasis ŠRVMKL turas pasižymėjo rezultatyvumu ir permainingomis rungtynėmis. Iš tolimesnių lygos varžybų pašalinta Kuršėnų SM „Fenikso“ komanda.

 

Rezultatyvios rungtynės

Pirmieji į aikštelę išbėgo Gruzdžių „Gruzdžiai“ ir Šakynos seniūnija. Pirmasis ketvirtis vyko gana permainingai. Į priekį išsiverždavo tai viena, tai kita komanda. Tik ketvirčio pabaigoje „Gruzdžių“ krepšininkams pavyko atitrūkti nuo varžovų ir jį laimėti 29:23. Po trumpos pertraukėlės „Gruzdžių“ krepšininkai viską „sustatė“ į vietas. Ir antrąjį ketvirtį laimėjo 35:10. Į ilgąją pertrauką komandos išėjo švieslentėje šviečiant rezultatui 64:33. Antroji rungtynių pusė prasidėjo aktyviu Gruzdžių krepšininkų žaidimu. Jie visą trečiąjį ketvirtį dominavo aikštėje ir po priešininkų krepšiu. Šakynos krepšininkai atrodė tiesiog sugniuždyti. Tad trečias ketvirtis baigėsi „Gruzdžių“ pergale 26:9. Ketvirtajame ketvirtyje, jau tradiciškai, Šakynos seniūnijos komanda atsibudo iš hipnozės ir ėmė kibti varžovams į atlapus, tačiau laiko padaryti ką nors daugiau neužteko. Ir nors ketvirtąjį ketvirtį Šakynos seniūnijos komanda laimėjo rezultatu 29:15, tačiau to neužteko pergalei. „Gruzdžiai“ 105:71 nugalėjo Šakynos seniūnijos komandą.

„Gruzdžiųi“komandoje rezultatyviausiai žaidė Justas Laimikis, pelnęs 28 taškus, bei Algirdas Vozgirdas (23 taškai)

Šakynos seniūnijos komandoje daugiau nei pusę taškų komandai surinko Haroldas Kreimeris (41 taškas), dar 14 taškų įmetė Marius Šabanas.

Sunki pergalė

Ypač permainingai vyko rungtynės tarp Ginkūnų „Ginkūnų“ ir Daugėlių „Flamingo“ komandų. Pergalę rezultatu 96:88 iškovojo ginkūniškiai. Jau nuo pat pirmojo ketvirčio pradžios „Ginkūnų“ krepšininkai pajuto, kad lengvo pasivaikščiojimo po aikštelę nebus. Jau nuo pirmos minutės aikštėje vyko atkakli kova. Tik ketvirčio pabaigoje „Ginkūnams“ pavyko atitrūkti nuo varžovų ir jį laimėti rezultatu 25:16. Antrajame ketvirtyje vyko dar atkaklesnė kova, o pats ketvirtis baigėsi lygiosiomis 26:26. Pirmąją rungtynių pusę „Ginkūnai“ laimėjo rezultatu 51:42. Trečiajame ketvirtyje Daugėlių „Flamingas“ šventė pergalę 23:19, tačiau ketvirtajame jėgos išseko ir jiems nepavyko rimčiau pasipriešinti „Ginkūnams“. Ketvirtis baigėsi Ginkūnų krepšininkų pergale 26:23.

„Ginkūnų“ komandoje rezultatyviausiai žaidė ir po 16 taškų pelnė Saulius Kozakas, Ramūnas Neimantas ir Arųnas Bačkys.

Daugėlių „Flaminge“ po 29 taškus įmetė Andrius Česnauskas ir Ramūnas Norutis.

Pašalinta iš lygos

Perkelto turo varžybose neišvengta ir incidento. Kuršėnų SK „Kuršėnų senukai“ komanda taip ir nesulaukė savo varžovo. Į turo rungtynes vėl neatvyko Kuršėnų SM „Fenikso“ komanda. Pagal lygos nuostatus komanda, du kartus neatvykusi į rungtynes, yra šalinama iš lygos.

Pasak lygos vyr. teisėjo Romualdo Juodžio, apmaudu žinant, kad ši komanda dar užpernai buvo tarp aštuonių geriausių savo amžiaus Lietuvos komandų, 2017 metais Šiaulių rajone pripažinta geriausia žaidimų komanda.

Lygos tvarkaraštis nesikeis, tačiau turo varžybose vyks ne trejos, o dvejos rungtynės.

Turnyrinė lentelė ir rezultatyvumas

Turnyrinėje lentelėje varžybos dėl vietos po saule, nes komandas vieną nuo kitos skiria vos taškas ar du.

Pirmoje turnyrinės lentelės vietoje Kuršėnų SK „Kuršėnų senukai“ su 14 taškų. Antroje vietoje Ginkūnų „Ginkūnai“ – 13 taškų, o trečioje vietoje Gruzdžių „Gruzdžiai“ – 12 taškų. Ketvirtoje vietoje esantys Daugėlių „Flamingo“ krepšininkai turi surinkę 11 taškų, o Šakynos seniūnijos komanda – 8 taškus

Rezultatyviausių žaidėjų trejetuke pirmoje vietoje Haroldas Kreimeris (Šakynos seniūnija), surinkęs 145 taškus ir pelnantis 20,7 taško per rungtynes. Antroje vietoje Karolis Jasotis („Gruzdžiai“), surinkęs 138 taškus ir per rungtynes pelnantis vidutiniškai po 17,3 taško, o trečioje Arnas Liulys (SK „Kuršėnų senukai“), kurio sąskaitoje 118 taškų, o per rungtynes vidutiniškai pelno po 16,9 taško.

Saulius JUŠKEVIČIUS

Total
0
Dalinasi
Related Posts