Pelės kilimėliai „geimeriams”. Kodėl svarbu nesuklysti?

Pavargote keisti pigius pelės kilimėlius, kurie greitai susidėvi? O gal norite atnaujinti į kažką didesnio ar geresnio? Štai ką reikia žinoti renkantis tobulą pelės kilimėlį. Visi pelės kilimėliai yra kažkuo panašūs, tačiau nauji turi integruotų funkcijų, kurios juos išskiria iš kitų.

Dydis ir nešiojamumas

Vienas iš svarbiausių aspektų renkantis pelės kilimėlį yra dydis. Nors lengva tiesiog paspausti užsakymo mygtuką pirmame „Amazon“ paieškos rezultate, kuris atrodo gerai, nenorite, kad atsirastų kažkas per didelio ar per mažo. Nedidelį pelės kilimėlį gali būti vargas naudoti, nes pastebėsite, kad nuolat perkelsite pelę atgal į centrą arba brauksite nuo kilimėlio krašto. Didelis pelės kilimėlis daugeliui žmonių yra mažesnė problema, nes visada galite palikti jį kabantį nuo stalo krašto. Tai nėra pats estetiškiausias vaizdas, bet bent jau visada galite turėti daugiau erdvės, kai prireiks. Tačiau jei negalite pakęsti perpildymo, norėsite rasti patogesnio dydžio, kuris neužimtų per daug vertingos vietos ant stalo, galite padaryti tai. Tiksliau tariant, paimkite liniuotę arba matavimo juostą ir išmatuokite plotą, kuriame planuojate dėti pelės kilimėlį. Tai suteiks jums gerą supratimą apie tai, kokį didelį ar mažą kilimėlį pirkti. Taip pat turėtumėte pagalvoti apie kitas sritis, kuriose dažniausiai naudosite padėkliuką, taip pat apie daiktus, kurie gali trukdyti. Tai apima nešiojamąjį kompiuterį, popierių, klaviatūrą arba monitorių.

Atsparumas

Viena iš pagrindinių bet kurio pelės kilimėlio savybių, į kurią reikia atkreipti dėmesį, yra tai, kad jis yra atsparus slydimui. Šios pelės kilimėliai turės neslidų tekstūruotą dugną, kad jie nejudėtų, kai juos naudojate. Tai būtina bet kokiai veiklai kompiuteriu, o ypač žaidimams, nes jums nereikės jaudintis, kad kilimėlis slys aplinkui intensyvios kovos metu. Vandeniui atsparų kilimėlį taip pat malonu turėti, tačiau jis nėra būtinas, nebent nerimaujate dėl gėrimų išsiliejimo. Nors nelaimingų atsitikimų pasitaiko, bent jau žinote, kad jūsų pelės kilimėlis nesusigadins ir nepradės skleisti keisto kvapo. Žinoma, jei taip atsitiks, visada galite jį gražiai išvalyti. Pelės kilimėliuose gali būti įvairių papildomų funkcijų, kurios jums gali būti naudingos. Pavyzdžiui, daugumos žaidimų pelės kilimėlių kraštuose yra RGB apšvietimas. Tačiau kadangi jie maitinami iš USB, turėsite kitą kabelį. Apšvietimas paprastai nėra pritaikomas, tačiau jis vis tiek yra estetiškas! Taip pat yra pelės kilimėlių su kabelių laikikliais, kurie gali padėti sutvarkyti darbalaukį ir sutvarkyti laidus. Šie kilimėliai puikiai tinka tiems, kurie prijungę daug įrenginių ar išorinių įrenginių. Jei norite, kur įmanoma, visiškai venkite laidų, galite pasirinkti pelės kilimėlį su įmontuotu belaidžiu įkrovikliu. Aukščiausios kokybės pelės kilimėlis turi laido laikymo ir įkrovimo funkcijas, įskaitant paslėptą sluoksnį popieriui paslėpti! Išsirinkite geriausią pasirinkimą ir mėgaukitės žaidimo malonumais.

Total
0
Dalinasi
Related Posts