Parke pavasarį pražys narcizai   

Kuršėnų miesto parke grupė kuršėniškių pasodino tris tūkstančius narcizų svogūnėlių.

Vieną iš spalio šeštadienių į Kuršėnų miesto parką, nešini kastuvėliais ir kauptukais, rinkosi kuršėniškiai. Čia vyko narcizų sodinimo akcija.

Per keletą valandų plotas prie pagrindinio tako, vedančio į parką nuo autobusų sustojimo prieš tiltą, buvo apsodintas narcizais.

Pasak renginio iniciatorės Romos Albrikienės, tai projekto „Socialdemokratu būti – smagu, prasminga ir atsakinga!“ veikla.

„Kai apie narcizų sodinimą paskelbiau socialiniuose tinkluose, daugelis teiravosi, o kodėl ne rožės? Tačiau pavasarį gražu ir žydintys narcizai, o koks jų kvapas. Idėja pasodinti narcizų kilo apsilankius  Druskininkuose. Koks grožis, kai jie pražysta. Mes parodėme iniciatyvą, į kurią įsijungė ir nepartiniai kuršėniškiai. Tegul kiekvienas, mylintis grožį, pasodina bent po vieną svogūnėlį ir miestas atrodys gražiau“, – sakė akcijos iniciatorė.

R. Albrikienė neslėpė vilties, kad prie šios akcijos prisijungs ir kitos partijos ar miesto mokyklos, grožį mylintys kuršėniškiai.

Kuršėniškės iniciatyvą socialiniuose tinkluose palaikė ir kitų partijų atstovai, kurie daugiausia išsakė jai pagyros žodžių.

„Kuršėnų krašto žinių“ inf.

Total
0
Dalinasi
Related Posts