Pareigūnai Joniškio gyventojus apsaugojo nuo neaiškios kilmės gėralo 

   Litrinius skaidraus skysčio butelius su egzotiniu pavadinimu „Kabančik“, iš kurių sklido alkoholio kvapas,  Šiaulių apskrities policijos Ekonominių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai rado pas du Joniškio gyventojus ir juos perdavė ištirti specialistams, kurie ir įvertins šį   alkoholio skiedinį bei nustatys  tikslią jo sudėtį bei stiprumą.

Į Joniškį Šiaulių kriminalistai išsirengė birželio 16-ąją, gavę informacijos, kad vienas Joniškio gyventojas disponuoja alkoholinių gėrimų skiediniais. Informacija pasitvirtino – pas 52 metų automobilių remonto verslą turintį joniškietį  jie rado 96 litrinius butelius degtinę primenančio gėralo, dar  neregėtu pavadinimu    „Kabančik“. Įtariama, kad juose – stiprūs alkoholio skiediniai, tiksliau, alkoholio falsifikatai. Pas toje pat gatvėje gyvenantį 73 metų joniškietį pareigūnai rado irgi tokio pat gėralo – 84 litrus. Tyrimo metu paaiškėjo,   kad „Kabančiku“  jį aprūpino verslininkas kaimynas, kuris buvo įsigijęs net 15 dėžių šio neaiškios kilmės alkoholio skiedinio ir dalį jo pardavė netoliese gyvenančiam pensininkui.

Dėl neteisėto nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio skiedinių  laikymo abiem vyrams pareikšti įtarimai. Už šią neteisėtą veiką yra numatyta baudžiamoji atsakomybė –  bauda arba laisvės atėmimas iki penkerių metų. Beje, 52 metų joniškiečiui – tai ne pirma baudžiamoji byla, susijusi su nelegaliais alkoholiniais gėrimais. Už jų pardavimą 2015 metais jis buvo teistas Latvijoje.

Filmuotą medžiagą rasite čia:  https://youtu.be/JAHM2TfXHTo

 

                      Atstovė spaudai Gailutė Smagriūnienė

Total
0
Dalinasi
Related Posts