Pakumulšiai linksminosi vasaros šventėje            

   Įpusėjus vasarai, praėjusį savaitgalį Pakumulšių kaime surengta vasaros šventė „Pakumulšiai-2017“.

Jau nuo ankstyvo ryto Pakumulšių tvenkinio pakrantę nutūpė vasaros šventės „Pakumulšiai-2017“ žūklės varžybų dalyviai. Geriausiai sekėsi Remigijui Bružui. Neliko nuskriaustas ir jauniausias žvejys – Gediminas Daujotas. Jie apdovanoti bendruomenės įsteigtais prizais.

Ežero pakrantėje vyko gatvės krepšinio 3×3 varžybos, kuriose nugalėtojais tapo svečiai iš Drąsučių.

Vakare visi rinkosi į Pakumulšių Ąžuolų parkelį. Jėgas išbandė šaškių, smiginio mėgėjai. Čia vyko ir  rankų lenkimo, virvės traukimo, linksmųjų estafečių varžybos. Nugalėtojai buvo apdovanoti prizais.

Bendruomenės pirmininkė visus šventės dalyvius vaišino gardžia žuviene, išvirta iš ryte sužvejoto laimikio, apdovanojo gražiausiai tvarkomų vienkiemio ir sodybos šeimininkus: Ieva ir Tomą Kulikauskus bei Vilmą ir Rolandą Stonius. Apdovanoti ir Vyturių gatvės gyventojai, kurių gatvė pripažinta gražiausiai tvarkoma Pakumulšiuose.

Skambiomis dainomis ir trankia muzika visus linksmino Raudėnų filialo kaimo kapela (vadovas Algis Aušbikavičius), Bridų filialo Pakapės muzikinė grupė „Trys+trys” (vadovas Julius Muliarčikas), Pakumulšių salės folkloro ir moterų vokalinio ansamblio „Gaudenė“ dainininkės.

Akcijos „Atverk duris vasarai“ dalyviai buvo apdovanoti atminimo gairelėmis.

Šventė baigėsi smagia diskoteka, už kurią dėkingi Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro darbuotojui Andriui Milieškai.

Birutė LAZDAUSKYTĖ
Pakumulšių salės meno vadovė
Organizatorių nuotr.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts