Pakapės kaimo gyventojo pasmaugtas katinas atsidūrė krosnyje

Pastaruoju metu Šiaulių apskrityje girtaujančių asmenų nemalonę užsitraukia katinai. Štai Radviliškio rajone per praėjusius Naujuosius metus Acokavų kaimo gyventojas naujametinei vakarienei išsikepė savo katiną. Žmogus negalėjo paaiškinti, kaip jam į galvą šovė tokia žiauri mintis: „Supykęs buvau, katinas kambary buvo pridaręs, pergėręs buvau, trūko kantrybė. Ir pasielgiau labai negerai. Iškepiau aš jį, nemeluoju“,- po tokios „naujametinės vakarienės“ žurnalistams sakė Acokavų gyventojas.

Lapkričio 15 d., 19.00 val., Šiaulių rajone, Pakapės kaime, pasikartojo panaši situacija – išgertuvių metu iš matymo pažįstamas vyras rankomis pasmaugė katiną ir iš įvykio vietos pasišalino.

Katiną apkaltino maisto reketavimu

Pasak Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovės spaudai Gailutės Smagriūnienės, katino šeimininkas girtavo su pas jį užsukusiu svečiu ir jiems begeriant  katinas  užšoko svečiui ant kelio. Toks kniauklio poelgis supykdė jau „velnio lašų“ paragavusį sugėrovą. „Nereketuok maisto, o eik pelių gaudyti“,- paliepė svečias katinui, po to pagriebė gyvūną už galvos, pasuko jo sprandą ir šis nusibaigė.

Apie katino mirtį pranešė šeimininkas

Pamatęs, jog katinas nebegyvas, jo šeimininkas labai išsigando, klausė žiauriai pasielgusio sugėrovo, kur dabar dėti nugaišusį katiną. „Mesk į pečių“,- patarė svečias ir šeimininkas įvykdė jo  patarimą –  įmetė nebegyvą gyvūnėlį į degančią krosnį.

Išsigandęs žiauraus savo sugėrovo susidorojimo su kniaukliu, katino šeimininkas  apie gyvūnėlio nužudymą pranešė policijos pareigūnams. Atvykę pareigūnai rado krosnyje dar nesudegusią katino gaišeną.
Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl žiauraus elgesio su gyvūnais.

Agnė DAPKUTĖ

Total
0
Dalinasi
Related Posts