Padėka tiems, kurie gerumu dalijasi su visais 

Gerumą, kuriuo dalijasi žmonės, nematoma gija sujungia ir perduoda tiems, kuriems labai svarbu padėti. Niekas to nesupras, kaip šie nematomi pagalbininkai suburia draugėn tuos, kurie gyvenimo nublokšti ir pasimetę tyliai grimzta į nuoskaudų liūną.

Jau antrus metus Drąsučių mokyklą aplanko svečiai iš organizacijos „Kinder brauchen uncere Hilfe“. Susitikimą iniciavo organizacijos „Kinder brauchen uncere Hilfe“ atstovė Simona Wagner ir Drąsučių mokyklos ikimokyklinio-priešmokyklinio ugdymo mokytoja Lina Vaitkienė. Organizacijos atstovas Peter Dittmar kartu su savo šaunia komanda atvežė labai daug udgomųjų priemonių, rūbų, avalynės, maisto produktų. Kiekvienas mokyklos moksleivis gavo maisto produktų lauknešėlį, taip pat galėjo pasirinkti sau tinkamų rūbų ir avalynės. Parama buvo suteikta seniūnijos daugiavaikėms šeimoms, vienišoms mamytėms, bendradarbiaujant su socialiniais darbuotojais.

Ikimokyklinio ugdymo grupė „Boružiukai“ sulaukė išskirtinio svečių dėmesio, nes kartu su Vokietijos darželio Kinderhaus Wirbelwind Kirchstraße auklėtoja Nadi dalyvauja tarptautiniame projekte „Moliūgo kelias“. Mažieji ugdytiniai svečiams padovanojo savo nupieštus piešinius, šokius, daineles, taip pat pakvietė ir kartu pašokti. Svečiai taip pat atvežė daug lauktuvių mažiesiems Drąsučių mokyklos ugdytiniams.

Organizacijos atstovas Peter Dittmar ir Drąsučių mokyklos direktorė Auksė Rasilavičienė sutarė dėl tolimesnio „Kinder brauchen uncere Hilfe“ bendravimo ir bendradarbiavimo. Drąsučių mokyklos bendruomenės, tėvelių ir moksleivių padedami tariame nuoširdų ačiū tiems, kurie vienaip ar kitaip padeda pajusti gyvenimo džiaugsmą. Beje, visi žino, kad už gautą gėrį, pagalbą, privalu ir atsilyginti, nors ir nebūtinai tam, kuris tau padarė gera. Juk niekada gerumo nebūna per daug!

Inga JONUŠKIENĖ
Lina VAITKIENĖ
Drąsučių mokyklos mokytojos

Total
0
Dalinasi
Related Posts